Menu

Kocia kuweta, która sama się czyści

Kocia kuweta, która sama się czyści
Koty szybko uczą się korzystania z kuwety. (Fot. Getty Images)
Litter-Robot 3 Connect to automatyczna kuweta z Wi-Fi, idealna dla ludzi kochających koty, ale nie lubiących się przemęczać. Zajmuje w mieszkaniu sporo miejsca i kosztuje ok. 2 tys. złotych, ale za to definitywnie rozwiązuje problem nieprzyjemnego zapachu. Nawet, gdy opróżniana jest rzadko.
Reklama

Przypomina małą betoniarkę i… tak też działa. Gdy kot już się w niej załatwi i wyjdzie, „gruszka” obraca się wokół własnej osi i w ten sposób oddziela mokre elementy żwirku czy ściółki od suchych. Mokre grudki wpadają do szufladki pod spodem (jak fusy z kawy), sucha ściółka zostaje w „bębnie”.

W szufladce znajduje się woreczek na odchody (można użyć zwykłego, kuchennego). Gdy się wypełni po brzegi, robot... no właśnie, nie zawiąże go na węzeł i nie wyniesie na śmietnik, czego można by było oczekiwać od urządzenia o tak szumnej nazwie. Wyśle za to informację do aplikacji w smartfonie lub smartwatchu kociego opiekuna.

Czy futrzakom przypadnie do gustu nowy wynalazek?... (Fot. Getty Images)

Dla wygody kotów kuwetę wyposażono w oświetlenie z czujnikiem zbliżeniowym (pomaga starszym osobnikom w nocy). Toaleta jest kompatybilna z urządzeniami mobilnymi Apple i Android. Wymaga systemu iOS 9.0 (lub nowszego) albo Androida 6.0 (lub nowszego).

Jeśli kotu (lub jego opiekunowi) urządzenie nie przypadnie do gustu, do 90 dni od zakupu można je zwrócić producentowi, a ten odda pieniądze.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 02.04.2020
GBP 5.207 złEUR 4.577 złUSD 4.192 złCHF 4.332 zł

Sport


Reklama