Menu

Kimye się pobrali!

Kimye się pobrali!
Fot. AFP/Getty Images
I to z wielką pompą.
Reklama
Amerykański raper Kanye West i gwiazda telewizji Kim Kardashian zawarli wczoraj związek małżeński. Ceremonia zaślubin odbyła się we Florencji. Panna młoda poszła do ołtarza w sukni od Givenchy, do wtóru pieśni Andrei Bocellego. Uroczystość kosztowała 3 miliony dolarów.

Wybór miejsca ceremonii ślubnej - fortecy Belvedere we Florencji - nie był przypadkowy. Właśnie w tym włoskim mieście para poczęła swą córeczkę North. Niespełna roczna dziewczynka siedząc na kolanach swej babci, Kris Jenner, przyglądała się rodzicom, gdy wymieniali się obrączkami.

Po ceremonii ślubnej Kim i Kanye zaprosili swoich gości na wesele. Serwowano specjały miejscowej kuchni: domowy makaron z serem ricotta doprawionym tymiankiem i majerankiem, filety z żabnicy w ziołach i tarty ziemniaczane. Na deser podano sorbet truskawkowy.

Toasty weselnicy wznosili kieliszkami szampana Armand de Brignac oraz wina Brunello di Montalcino san Filippo.

Kim i Kanye - na których mówi się Kimye - cieszą się pozycją ulubieńców Ameryki. Kwietniowe wydanie magazynu "Vogue" z parą na okładce przyciągnęło do kiosków aż pół miliona osób. Dla porównania, wcześniejsze numery pisma z gwiazdą muzyki Beyonce i prezydentem Stanów Zjednoczonych Barackiem Obamą sprzedały się w nakładach odpowiednio 350 tysięcy i 300 tysięcy egzemplarzy.
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 25.09.2020
GBP 4.980 złEUR 4.548 złUSD 3.902 złCHF 4.210 zł

Sport


Sport

Reklama