Menu

Kim jest Rebecca Leigh Longendyke?

Kim jest Rebecca Leigh Longendyke?
Czyżby została nową gwiazdą wybiegów? (Fot. Getty Images)
Choć nie od razu została gwiazdą wybiegów, Rebecca Leigh Longendyke, którą odkryto na... Facebooku, jest obecnie jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek modowych. W jednym sezonie paradowała w aż 41 pokazach.
Reklama

Wygląda na to, że narodziła się nowa gwiazda wybiegów. Rebecca Leigh Longendyke uczestniczyła w największej liczbie pokazów mody podczas tegorocznych Fashion Weeks. 23-letnia modelka, Amerykanka o niemieckim pochodzeniu, była widziana na wybiegach największych domów mody, takich jak: Isabel Marant, Stella McCartney, Alexander McQueen, Loewe, Fendi, Prada, Paco Rabanne, Miu Miu czy Chanel. W sumie modelka zgromadziła na swym koncie udział w ponad 41 paradach w tym sezonie.

Czy jesteśmy świadkami bajkowej kariery? Longendyke została odkryta na Facebooku w 2012 r., ale nie od razu zaczęła pracę jako modelka. Dziewczyna wolała najpierw poświęcić się studiom uniwersyteckim i hobby, którymi są „wędrówki, wspinaczka i gotowanie”, jak wyjaśniała dziennikarzom "Elle".

Uosabia delikatność i kruchość, dziewczęcość... (Fot. Getty Images)

Niektóre jej zdjęcia zostały najpierw opublikowane w "The Fashion Spot", to był jej początek w świecie mody. Od tego czasu Rebecca Leigh Longendyke odnosi coraz większe sukcesy. Jej niewątpliwymi atutami jest porcelanowo biała cera, piegi i blond włosy. Uosabia delikatność i kruchość, dziewczęcość. Co, jak się okazuje, podoba się wielkim modowym markom.

Ze zdjęć, które modelka zamieszcza na swym Instagramie, można wywnioskować, że nowa gwiazda wybiegów lubi się ubierać w klasyczne, eleganckie, ponadczasowe stroje. Co ciekawe, nigdy makijaż nie zakrywa jej piegów - one są zawsze na pierwszym planie.

Można ją było zobaczyć na okładkach prestiżowych magazynów o modzie, takich jak "Vogue Italy" czy "Vogue Paris". Modelka pozowała także do kampanii reklamowych dużych domów mody, takich jak Saint Laurent, Louis Vuitton, Versace czy Givenchy. Jak można przypuszczać, jeszcze o niej usłyszymy. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 10.08.2020
GBP 4.890 złEUR 4.402 złUSD 3.739 złCHF 4.084 zł

Sport


Sport

Reklama