Menu

"Już dawno nie byłem tak szczęśliwy"

"Już dawno nie byłem tak szczęśliwy"
Wybranka aktora to amerykańska modelka o somalijskich korzeniach. (Fot. Getty Images)
Idris Elba wyznał, że dawno nie był tak szczęśliwy jak obecnie, zaledwie trzy miesiące po ślubie z Sabriną Dhowre. Brytyjski aktor zarzekał się wcześniej, że już nigdy więcej się nie ożeni, ale kanadyjska modelka zmieniła jego podejście do tej kwestii
Reklama

Kobiety, które wybiorą się do kin, by dla Idrisa Elby obejrzeć "Szybkich i wściekłych: Hobbs i Shaw", muszą wiedzieć o jednym. Ten przystojniak jest zajęty. Co więcej, jest świeżo upieczonym mężem. Pod koniec kwietnia w Marrakeszu stanął na ślubnym kobiercu z Sabriną Dhowre.

Para poznała się w 2017 roku w Vancouver, gdzie Elba pracował przy filmie "Pomiędzy nami góry". "To była miłość od pierwszego wejrzenia. Miałem jeden dzień wolny, to była niedziela wieczorem. Poszedłem na imprezę, ona tam była" - wspominał niedawno w amerykańskim talk-show "The View". W lutym 2018 r. Idris i Sabrina ogłosili swoje zaręczyny.

Kiedyś echem odbiły się jego słowa o tym, że już nigdy więcej nie zamierza się żenić. "Małżeństwo nie jest dla każdego. To nie jest moje powołanie" - przyznał. Do tej refleksji mogły go skłonić dwa rozwody, które ma na swoim koncie. W 2006 r. rozstał się z Hanne "Kim" Norgaard, z którą ma 17-letnią córką Isan, a w 2003 z Sonyą Nicole Hamlin. Mógł też przeżyć rozczarowanie związane z tym, że zakończył się związek z matką jego 5-letniego syna Winstona, Naiyaną Garth.

Ale Sabrinie Dhowre udało się sprawić, że Elba znów otworzył się na małżeństwo. "Już dawno nie byłem tak szczęśliwy jak teraz" - stwierdza gwiazdor. "Mamy dobrą chemię. Potrafi mnie rozbawić, dążymy do podobnych celów. Zachęca mnie do świętowania moich sukcesów" - opowiada o swojej wybrance.

Sabrina ma 29 lat. Jest amerykańską modelką o somalijskich korzeniach. W 2014 r. zdobyła tytuł Miss Vancouver. Na Instagramie śledzi ją 266 tysięcy osób.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 20.02.2020
GBP 5.111 złEUR 4.279 złUSD 3.962 złCHF 4.031 zł

Sport


Reklama