Menu

Justin Bieber i jego żona lubią taki sam styl

Justin Bieber i jego żona lubią taki sam styl
Oboje lubią białe t-shirty i stroje z nadrukami. (Fot Getty Images)
Kochają się i chcą to pokazać całemu światu. Również poprzez... wybór garderoby. Jak zauważyli dziennikarze magazynu 'Elle', Hailey i Justin Bieberowie często mają bardzo podobne stylizacje.
Reklama

Sa małżeństwem od kilku miesięcy i wciąż chętnie pokazują publicznie, że są w sobie zakochani. Justin Bieber i Hailey Baldwin robią to nie tylko poprzez pocałunki, czułe gesty czu słodkie wpisy w mediach społecznościowych.

Jak pisze magazyn "Elle", kanadyjski piosenkarz i siostrzenica aktora Aleca Baldwina mają jeszcze jeden małżeński zwyczaj - ubierają się w podobny sposób, zwłaszcza podczas nieoficjalnych, prywatnych wyjść na miasto czy do znajomych.

Małżonkowie dzielą się swoją garderobą i często pożyczają od siebie ubrania. (Fot. Getty Images)

Jakie wspólne elementy garderoby pary dostrzegli dziennikarze "Elle"? Bardzo podobnie wyglądające białe kurtki i t-shirty z podobnymi nadrukami lub przynajmniej reklamujące tę samą markę... Widziano ich np. w bardzo podobnych, czerwonych spodniach w szkocką kratę.

Zdarzyło się również, że gdy Hailey ubrała się cała na różowo, Justin włożył różową bluzę z kapturem. Wygląda więc na to, że para stylizuje się w sposób bardzo przemyślany i ta zabawa modą na razie im się nie nudzi.

Takie same czapki, kurtki, spodnie, albo nadruk na jej sukience i jego spodniach. Para nawet strojem podkreśla, jak wiele mają ze sobą wspólnego i jak to ich po prostu bawi.

Podobieństwo stylu Hailey i Justina wynika z jeszcze jednego ich zwyczaju. Małżonkowie dzielą się swoją garderobę i często pożyczają od siebie ubrania. Bieber nie waha się włożyć oversize'owej kurtki swojej żony, ona lubi nosić jego czarną bluzę z gigantycznym logo Drew, marki odzieżowej należącej do... Justina Biebera.

Komentarze
  • Fan clarksona
    13 grudnia 2019, 10:54

    Teraz ciezko odróżnić ktore to które.hehe

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 24.01.2020
GBP 5.038 złEUR 4.246 złUSD 3.848 złCHF 3.963 zł

Sport


Reklama