Menu

Justin Bieber dziękuje Bogu...

Justin Bieber dziękuje Bogu...
Piosenkarz stał się w ostatnich latach bardzo religijny. (Fot. Instagram/@justinbieber)
Kanadyjski gwiazdor muzyki pop przypomniał swoim fanom, że 7 lat temu trafił do aresztu za jazdę po pijanemu oraz pod wpływem narkotyków oraz leków antydepresyjnych. Za to bez ważnego prawa jazdy. Wyjaśnił, że dziś nie jest już tym samym człowiekiem.
Reklama

23 stycznia 2014 roku 19-letni wówczas piosenkarz ścigał się ulicami Miami Beach wynajętym żółtym lamborghini. Po zatrzymaniu przez policjantów (których przy okazji znieważył) trafił do aresztu, skąd następnego dnia wyszedł po uiszczeniu grzywny. Skłamał, że wracał ze studia nagraniowego, choć udowodniono mu, że balował w nocnym klubie.

Artysta przypomniał ten eksces na swoim profilu na Instagramie tymi słowami:

"7 lat temu zostałem aresztowany, to nie był dobry czas w moim życiu i nie jestem z niego dumny. Byłem zraniony, nieszczęśliwy, zdezorientowany, wściekły, wprowadzony w błąd, niezrozumiany i zły na Boga (…). Od tamtej pory, aż do teraz, zdaję sobie sprawę… Bóg był wtedy tak blisko mnie, tak jak teraz. Namawiam cię, żebyś pozwolili swojej przeszłości przypomnieć ci, dokąd doprowadził cię Bóg. Nie pozwól, by wstyd zrujnował twoje dziś, niech przebaczenie Jezusa przejmie nad tobą kontrolę i obserwuj, jak twoje życie rozkwita we wszystkim, co Bóg dla ciebie stworzył".

Na początku tego roku Justin Bieber oświadczył, że rozważa zostanie pastorem popularnego wśród celebrytów kościoła Hillsong, który został założony w 1983 roku w Australii. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 05.03.2021
GBP 5.306 złEUR 4.579 złUSD 3.839 złCHF 4.131 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama