Menu

Jest rozwiązanie dla znudzonych spotkaniami na Zoomie. Zaproś na nie kozy!

Jest rozwiązanie dla znudzonych spotkaniami na Zoomie. Zaproś na nie kozy!
Nie wszystkie kozy są zdyscyplinowane podczas spotkań... (Fot. PAP/EPA)
Spotkania na Zoomie, telekonferencje stały się codziennością. Dość nużącą. Można jednak nieco przełamać tę konferencyjną rutynę, zapraszając na spotkania np. kozy. W ten sposób farmy i rezerwaty zwierząt znalazły sposób na poprawę nastroju znudzonych uczestników telekonferencji.
Reklama

Farma w Dolinie Krzemowej oferuje zdalnym pracownikom na całym świecie sposób na przerwanie monotonii niekończących się rozmów na Zoomie i czatów wideo. Za niecałe 100 dolarów można zaprosić do pojawienia się na czacie wideo lamy, kozy i inne zwierzęta gospodarskie. "Projekt nazwany Goat 2 Meeting od popularnego oprogramowania konferencyjnego, umożliwia ludziom wprowadzanie zwierząt hodowlanych do korporacyjnych spotkań konferencyjnych" – wyjaśniła na łamach "Business Insider", współzałożycielka Sweet Farm, Anna Sweet.

To tylko jeden z przykładów innowacyjnych sposobów na przełamanie konferencyjnej rutyny. "Myślę, że wszyscy jesteśmy trochę zestresowani tym, co się dzieje. Mamy nadzieję wywołać uśmiech na twarzach ludzi" – dodaje.

Można również skorzystać z oferty Cronkshaw Fold Farm i do spotkania dołączyć jedną z kóz. Umieszczony na stronie kalendarz pozwala zaplanować spotkanie na Zoomie, wystarczy wybrać odpowiednią uczestniczkę konferencji, zabukować termin i uiścić opłatę 5 funtów. Jeśli jednak liczymy na ich aktywność i trafne uwagi, cóż, organizatorzy z gry uprzedzają, że zwierzęta mają za nic korporacyjne zasady. Za to charakterki i owszem, niczego sobie.

Mary dla przykładu raczej nie poświęca spotkaniom zbyt wiele uwagi. Lisa jest nieustannie głodna i wściekła, a zamiast nudnych strategii preferuje drzemki i przekąski, czasem jedynie może o sobie przypomnieć beczeniem. Zapewne przez ten trudny do opanowania apetyt. Nienaganna etykieta rozmów wideo możemy natomiast oczekiwać po Elizabeth. Opiekunowie podkreślają, że może ona wykazywać duże zainteresowanie i bacznie przyglądać się przebiegowi spotkania...

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 30.11.2020
GBP 4.979 złEUR 4.478 złUSD 3.736 złCHF 4.136 zł

Sport


Sport

Reklama