Menu

Jessica Biel wybaczyła Justinowi Timberlake'owi

Jessica Biel wybaczyła Justinowi Timberlake'owi
Para uchodzi za spokojną i zgodną... (Fot. Getty Images)
Gdy w listopadzie 39-letni gwiazdor został przyłapany na zbyt bliskim kontakcie z współpracującą z nim piosenkarką Alishią Wainwright, jego małżeństwo zawisło na włosku. Żona muzyka, Jessica Biel, dała mu wyraźnie do zrozumienia, że nie będzie akceptować takiego zachowania. Teraz jednak najwyraźniej mu wybaczyła, bo znów zaczęła się z nim pokazywać publicznie.
Reklama

Gwiazdor o drugą szansę walczył wytrwale. Zaczął od tego, że opublikował oświadczenie na swoim profilu na Instagramie. Przyznał w nim, że zachował się niewłaściwie, ale jednocześnie podkreślił, że do niczego nie doszło.

„Robiłem wszystko, aby uchronić swoją rodzinę przed przykrymi pomówieniami, ale teraz muszę wyjaśnić tę żenującą sytuację ostatecznie. Całe moje życie starałem się być możliwie najlepszym mężem i ojcem. Tamtego wieczoru wypiłem zbyt dużo. To, co mogę zrobić teraz, to bardzo przeprosić swoją wspaniałą żonę za swoje zachowanie. Nie chciałbym, żeby mój syn kiedyś popełnił podobny błąd” - tłumaczył się piosenkarz.

Jessica Biel to znana aktorka filmowa. (Fot. Getty Images)

Zdarzenie to miało miejsce 23 listopada 2019 roku. Jessica Biel nie skomentowała tego, co zrobił jej mąż, nie odniosła się też do plotek, że Justin ma romans z Aishą. Ale wycofała się wówczas z życia publicznego. Głos zabrał za to agent Aishy Wainwright, który w oświadczeniu zapewniał, że cała ta sytuacja była bardziej niewinna niż została przedstawiona i że nic nie łączy jego klientki z piosenkarzem.

Czy Biel w to uwierzyła? Chyba tak, bo kilka dni temu pojawiła się z Justinem na kolacji w Bel-Air. W mediach natychmiast pojawiły się komentarze, że najwyraźniej piosenkarz odzyskał zaufanie żony. Choć słychać też głosy, że Jessica Biel wie od dawna o nie zawsze właściwym zachowaniu męża, ale znosi je w imię trwałości rodziny.

Para pobrała się w 2012 roku. Wspólnie wychowują 5-letniego syna Silasa. Do niedawna wydawali się jednym z najbardziej zgodnych i udanych małżeństw w amerykańskim show-biznesie. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 03.04.2020
GBP 5.216 złEUR 4.579 złUSD 4.240 złCHF 4.340 zł

Sport


Reklama