Menu

Jennifer Lopez i Will Smith gwiazdami Quibi

Jennifer Lopez i Will Smith gwiazdami Quibi
J. Lo wyprodukuje program "Thanks a million". (Fot. PAP/EPA)
Quibi to nowa platforma streamingowa. Od innych platform różni się tym, że jest w pełni przystosowana do urządzeń mobilnych.
Reklama

Oryginalne produkcje Quibi można oglądać zarówno w standardowej orientacji poziomej, jak i typowej dla smartfonów orientacji pionowej. Drugim wyróżnikiem jest to, że odcinki tych produkcji nie będą dłuższe niż 10 minut.

Każdy dzień przynosi nowe informacje dotyczące gwiazd i produkcji, jakie będzie można będzie zobaczyć na Quibi. Z projektem związane są największe i najgorętsze nazwiska w Hollywood. Wśród produkcji Quibi są m.in. nowa wersja "Ściganego”, w której wystąpi Kiefer Sutherland, nazywane filmami w odcinkach: "Survive” z Sophie Turner (znaną z roli Sansy Stark w serialu "Gra o tron”) oraz "Most Dangerous Game” z Liamem Hemsworthem i Christophem Waltzem czy show motoryzacyjny "Elba v Block” z Idrisem Elbą.

Jedną z produkcji Quibi będzie wyprodukowany przez Jennifer Lopez program "Thanks a Million”. Wystąpi w nim dziesięcioro celebrytów. Każdy z nich przekaże 100 tysięcy dolarów osobie, która miała duży wpływ na jego życie. To jednak nie wszystko, bo każda z obdarowanych osób będzie musiała oddać połowę tej sumy komuś innemu. Oprócz Jennifer Lopez w "Thanks a Million” pojawią się również Anthony Davis, Nick Jonas, Gabriel Iglesias, Aaron Rodgers, Karlie Kloss, Yara Shahidi, Kristen Bell, Kevin Hart oraz Tracy Morgan.

Will Smith kocha stand-up! (Fot. Getty Images)

Kolejną hollywoodzką gwiazdą zaangażowaną w projekt Qubi jest Will Smith, który wyprodukuje 16-odcinkowy show "The Joka”, którego bohaterami będą komicy uprawiający stand-up. Aktor będzie też prowadzącym tego show. "Miłość i szacunek Willa Smitha do stand-upu jest głęboka. Dzięki programowi The Joka mamy nadzieję odnaleźć nowe pokolenie utalentowanych komików, ale też czegoś się od nich nauczyć. Celem programu nie będzie jedynie śmiech, ale też odnalezienie prawd o ludziach, które kryją się za tym śmiechem” – tłumaczy wiceprezes studia produkującego program, Terence Carter.

W programie wystąpią nie tylko aspirujący komicy, ale również znane postaci amerykańskiej sceny stand-upowej. "The Joke” będzie stanowić mieszankę, na którą składać się będą występy na scenie, rozmowy Smitha z komikami oraz dokumentalne wstawki zza kulis.

Platforma Quibi wystartowała w Stanach Zjednoczonych 6 kwietnia. Nie wiadomo, kiedy będzie dostępna w innych krajach...

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 29.05.2020
GBP 4.921 złEUR 4.450 złUSD 4.003 złCHF 4.162 zł

Sport


Sport

Reklama