Menu

Jak ubrać się na karnawałową zabawę?

Jak ubrać się na karnawałową zabawę?
Sukienka z wiosennej kolekcji Iris Van Herpen (Fot. Getty Images)
Wszystkie chwyty dozwolone...
Reklama
Karnawał to czas zabaw, podczas których można zaszaleć z kreacją. "W karnawale wszystkie chwyty są dozwolone" - twierdzi blogerka Shiny Syl. Paniom proponuje wyważenie odważnego stroju butami, zaś panom sugeruje, żeby do garnituru dobrali kolorową muchę.

"Może takich słów nie powinna wymawiać blogerka modowa, ale przede wszystkim trzeba ubrać się tak, żeby było nam wygodnie. Jeżeli wybierzemy zbyt krótką sukienkę lub zbyt wysokie buty, to zamiast szaleństw na parkiecie przesiedzimy imprezę przy stoliku w kącie sali... Na imprezę świetnie sprawdzą się zarówno cekiny, kryształy, jak i prosta czarna sukienka. Trzeba tylko umiejętnie pobawić się dodatkami, aby kreacja przyciągała spojrzenia. Jeżeli wybieramy błyszczącą sukienkę, to załóżmy do niej klasyczne szpilki. Jeśli natomiast wybór pada na małą czarną, to poszalejmy i dobierzmy do niej zdobną biżuterię lub np. brokatowe buty" - twierdzi Sylwia Zaręba.

Blogerka twierdzi rónież, że w karnawale konieczne są dodatki."Im większe, tym lepsze. Długie wiszące kolczyki, kolie z kryształami, duże koktajlowe pierścionki. Jednak trzeba pamiętać o umiarze, aby uniknąć efektu bożonarodzeniowej choinki. Jeden rzucający się w oczy dodatek zdecydowanie wystarczy" - zaznacza.

Styliście podkreślają, że w tegorocznym karnawale obowiązują: ponadczasowa czerń oraz szlachetne barwy takie jak burgund, butelkowa zieleń, czy głęboki fiolet.

Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 09.07.2020
GBP 4.991 złEUR 4.474 złUSD 3.949 złCHF 4.208 zł

Sport


Sport

Reklama