Menu

Jak spędzili święta Beckhamowie?

Jak spędzili święta Beckhamowie?
Po lewej rodzina Beckhamów w komplecie, po prawej Brooklyn z narzeczoną Nicolą. (Fot. Instagram/@victoriabeckham)
Na instagramowym profilu żony popularnego pisarza, który traktował o rodzinnej atmosferze świąt pojawił się też dodatkowy, nie mniej ważny wątek. A chodzi mianowicie o radość Victorii z obecności narzeczonej syna Brooklyna. W tym przypadku nie ma nawet cienia podejrzenia, że Victoria będzie typem teściowej, która staje się tematem niewybrednych żartów.
Reklama

Victoria i David Beckham spędzili święta wielkanocne z całą czwórką swoich dzieci, a także z narzeczoną syna Brooklyna Beckhama Nicolą Peltz.

"Nasza wspólna rodzina jest najcenniejszym prezentem na Wielkanoc" - napisała dumna 46-letnia Victoria w mediach społecznościowych. Deklaracji tej towarzyszyło zdjęcie przedstawiające Brooklyna (22 lata) i Peltz (26 lat) przytulających się, noszących na głowie dopasowane uszy królika.

Wkrótce o odpowiedź pokusiła się przyszła synowa. Post Nicoli Peltz także podkreślał wartość czasu spędzonego w towarzystwie rodziny (choć formalnie jeszcze przyszłej). Dlaczego Nicola nie spędziła tych świąt ze swoimi rodzicami, nie zostało wyjaśnione.

Wizja jakże popularnego konfliktu przyszłej synowej i teściowej w tym akurat przypadku nie wydaje się prawdopodobna. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 20.04.2021
GBP 5.2755 złEUR 4.5541 złUSD 3.7737 złCHF 4.1257 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama