Menu

Jak legalnie oglądać polskie hity kinowe mieszkając w Wielkiej Brytanii?

Jak legalnie oglądać polskie hity kinowe mieszkając w Wielkiej Brytanii?
Dla wszystkich miłośników polskiego kina mieszkających za granicą i stęsknionych za rodzimymi produkcjami, mamy dobrą wiadomość: ruszył serwis Kinomaniak.eu!
Polskie kino ma się całkiem nieźle, a ostatnich kilka lat obfituje w prawdziwie filmowe hity. Jak jednak zobaczyć dobry film mieszkając za granicą, a na dodatek w czasach, gdy wszystkie kina są zamknięte przez pandemię? Okazuje się, że jest na to sposób!

W sieci zadebiutowała bowiem całkiem nowa platforma sVOD z polskimi filmami – Kinomaniak.eu. Oferta tego serwisu adresowana jest do Polaków na emigracji, którzy mogą mieć problemy z dostępem do najlepszych rodzimych produkcji filmowych.

Kinomaniak.eu kusi gorącymi tytułami, hitami ostatnich lat i sprawdzonymi klasykami. Dodatkowo umożliwia skorzystanie z bogatej bazy filmów poprzez aplikację Android TV oraz przez aplikacje mobilne obsługiwane w systemach: Android oraz IOs. Filmy można więc oglądać na telefonach, tabletach czy laptopach. Dostęp do pełnej oferty biblioteki kinowej kosztuje zaledwie 3,49 GBP za miesiąc, czyli dużo mniej niż bilet do kina w UK!

"Brakuje Wam dobrej, rasowej, polskiej kinematografii? Chcecie w każdej chwili, bez ograniczeń, cieszyć się długą listą popularnych, polskich tytułów? Jeśli tak, to koniecznie zajrzyjcie do propozycji platformy sVod od Kinomaniak.eu" - przekonują twórcy serwisu, którzy zapewniają jednocześnie, że lista filmów będzie co miesiąc poszerzana o kilka nowych tytułów, a co najważniejsze - wszystkie filmy oferowane przez platformę pochodzą z całkowicie legalnego źródła.

Już teraz na Kinomaniak.eu można znaleźć prawdziwe perełki, takie jak powstały na bazie włoskiego hitu film "(Nie)Znajomi" z 2019 roku. To produkcja o gwiazdorskiej obsadzie opowiadająca o grupce przyjaciół, którzy w ramach zabawy przy kolacji postanawiają, że wszystkie rozmowy telefoniczne mają być w trybie głośnomówiącym, a SMS-y odczytywane na głos... Jak to się skończy? Przekonajcie się sami...

Można też zobaczyć głośny film "Zenek" (2020) - autobiograficzną opowieść o królu disco-polo, prostym chłopaku z podlaskiej wsi, który spełnił swoje wielkie marzenie. Tego pana znają dziś wszyscy Polacy...

Z kolei "Proceder" (2019) to pełna emocji historia utrzymana w ulicznych klimatach o tragicznej historii rapera Chady.

Te i wiele innych filmów czekają na Was na platformie Kinomaniak, który jest dostępny pod adresem https://kinomaniak.eu/pl/ 

Aplikacja android: https://cutt.ly/KhK1lBF

Aplikacja android tv: https://cutt.ly/bhK1EnW

App store: https://cutt.ly/KhK0dYy

Waluty


Kurs NBP z dnia 25.02.2021
GBP 5.237 złEUR 4.514 złUSD 3.694 złCHF 4.077 zł

Sport