Menu

Ile zarobią gwiazdy "Seksu w wielkim mieście" na kontynuacji historii w serialu?

Ile zarobią gwiazdy "Seksu w wielkim mieście" na kontynuacji historii w serialu?
Tych pań przedstawiać nie trzeba... (Fot. PAP/EPA)
Po potwierdzeniu najważniejszych faktów, czyli że serial wraca do HBO Max i że nie zagra w nim już Kim Cattralll, pojawiły się kolejne pytania. W tym to, które zawsze wzbudza najwięcej emocji. Kto i ile na tym zarobi?
Reklama

Z informacji, do których dotarł serwis DailyMail.com wynika, że Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis zarobią ponad 1 milion dolarów za każdy odcinek. Gwoli jasności dodajmy, że serial obejmuje 10 odcinków.

Odkąd w poniedziałek oficjalnie potwierdzono, że "Seks w wielkim mieście" będzie kontynuowany w HBO Max, zainteresowanie tylko rośnie i mnożą się kolejne pytania. Wiadomo już, że aktorki powrócą, nie tylko po to, aby w serialu zatytułowanym "And Just Like That" grać, ale także jako producentki wykonawcze. Potwierdzone zostało, że historia przyjaciółek z Nowego Jorku zostanie pozbawiona wątku Samanthy Jones i że produkcja nie zamierza nikim zastępować Kim Cattrall. Ta zresztą nie ukrywa, że jej decyzja podyktowana jest ciągnącym się od kilku lat konfliktem z Sarah Jessicą Parker.

Historia przyjaciółek z Nowego Jorku rozpocznie się w tym momencie, w którym się zakończyła. Teraz ponownie będziemy oglądać perypetie przyjaciółek, tyle że nie po trzydziestym, a piędziesiątym roku życia. Co zabawniejsze, okaże się, że wraz z dojrzewaniem bohaterek życie wcale nie staje się spokojniejsze.

Każdy odcinek będzie trwał około pół godziny, a seria zakończy się po 10 odcinkach.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 22.01.2021
GBP 5.092 złEUR 4.535 złUSD 3.725 złCHF 4.210 zł

Sport


Sport

Reklama