Menu

Henry Cavill wciąż nie odzyskał sprawności po kontuzji

Henry Cavill wciąż nie odzyskał sprawności po kontuzji
Odtwórca Wiedźmina pracuje nad kondycją po kontuzji na planie, ale czuje się już lepiej. (Fot. PAP/EPA)
Brytyjski aktor, który zasłynął rolą Supermana, a obecnie wciela się na Geralta z Rivii poinformował, że nadal przechodzi rehabilitację po urazie ścięgna udowego. Ćwiczenia zaczyna o 4:30, żeby wyrobić się przed pracą!
Reklama

Kontuzja, której aktor doznał w grudniu ubiegłego roku, wykluczyła go na kilka tygodni z pracy na planie "Wiedźmina". Dwa tygodnie temu Cavill opublikował na swoim instagramowym profilu post, w którym oświadczył, że po raz pierwszy od czasu urazu zdecydował się na przebieżki w plenerze. Określił to wówczas jako "pierwszy krok na drodze do wyzdrowienia".

Teraz – jak wynika z jego ostatniego wpisu – trenuje już regularnie i intensywnie, choć nadal jest to etap powrotu do sprawności.

"Od poniedziałku do piątku wstaję o 4:30, aby zaliczyć kilka godzin rehabilitacji przed rozpoczęciem dnia pracy. Niektóre poranki są ciężkie, ale przed końcem, zawsze widzę świt" - napisał. Aktor dodał, że ten poranek był "przyjemniejszy, nawet jeśli odrobinę chłodny", bo spadł śnieg. Na dowód dołączył trzy zdjęcia wykonane o brzasku przed uroczą wiejską willą. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 05.03.2021
GBP 5.306 złEUR 4.579 złUSD 3.839 złCHF 4.131 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama