Menu

Gwiazda "Dirty Dancing" rozwodzi się po 19 latach małżeństwa

Gwiazda "Dirty Dancing" rozwodzi się po 19 latach małżeństwa
Rozstają się bez prania brudów. Można? Można! (Fot. PAP/EPA)
Informacja o rozwodzie Jennifer Grey z gwiazdą Marvela, Clarkiem Greggiem opanowała media lotem błyskawicy. Jak wynika z informacji opublikowanych na Instagramie byłych małżonków, decyzję o rozstaniu podjęli w styczniu, niedawno o rozwodzie.
Reklama

Takie rozstania należą do rzadkości. Z klasą, bez publicznego prania brudów, oskarżania się nazwajem. Para (jeszcze) małżonków wczoraj na swoich instagramowych profilach opublikowała oświadczenie identycznej treści.

"Po 19 latach spędzonych wspólnie, rozstaliśmy się w styczniu. Wiedząc, że zawsze będziemy rodziną, która kocha, ceni i dba o siebie nawzajem" - napisali w mediach społecznościowych, dodając, że decyzja o rozwodzie była bardzo trudna, ale są sobie nawzajem bardzo wdzięczni za dotychczasowe bycie razem i wspaniałą córkę. Post kończył się bardzo emocjonalnie. "Płaczemy, gdy o tym piszemy".

Ich córka przyszła na świat 3 grudnia 2001 roku. Jennifer Grey najczęściej kojarzona była z roli nieporadnej Baby z "Dirty Dancing", zaś Clark Gregg uwiódł rzesze fanów rolą w serii nakręconej na podstawie komiksów Marvela. W 2008 roku wystąpił w Iron Manie, jako Tony Stark. 

Komentarze
  • MAc
    6 lipca, 12:24

    Clark Gregg nie grał Tonego Starka tylko Phila Coulsona.

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 14.08.2020
GBP 4.869 złEUR 4.399 złUSD 3.723 złCHF 4.091 zł

Sport


Sport

Reklama