Menu

Gala Oscarów znów bez gospodarza...

Gala Oscarów znów bez gospodarza...
Oscary 2019 były pierwszymi od 1989 roku bez gospodarza. (Fot. Getty Images)
To już oficjalnie: 92 gala wręczenia Oscarów, nagród amerykańskiej Akademii Filmowej, ponownie nie będzie miała prowadzącego. Wzorem ubiegłego roku prowadzenie ceremonii będzie się opierało na osobowościach gwiazd, które będą wręczać statuetki.
Reklama

Jak donosi "The Hollywood Reporter", szefowa ABC Entertainment Karey Burke potwierdziła, że "nie będzie tradycyjnego gospodarza" podczas najbliższej ceremonii rozdania Oscarów. To właśnie ta stacja transmituje Oscarową galę.

Podobna sytuacja miała miejsce w ubiegłym roku. Oscary 2019 były pierwszymi od 1989 roku bez gospodarza. Wcześniej sytuacja taka miała miejsce w latach 1969-1971 oraz w roku 1939.

Komik Kevin Hart, który pierwotnie miał prowadzić ubiegłoroczną galę, zrezygnował po fali hejtu, jaka wylała się na niego z powodu jego homofobicznych żartów. Amerykański komik miał mówić m.in. że boi się tego, że może być ojcem homoseksualisty.

Hart: Szczerze przepraszam społeczność LGBTQ za moje niewrażliwe słowa z przeszłości. (Fot. Getty Images)

"Zdecydowałem się zrezygnować z bycia gospodarzem, dlatego, że nie chcę odwracać uwagi w noc, którą powinno świętować wielu niesamowitych utalentowanych artystów. Szczerze przepraszam społeczność LGBTQ za moje niewrażliwe słowa z przeszłości" - wyjaśniał wtedy Hart na Twitterze.

Zeszłoroczną galę rozdania Oscarów obejrzało prawie 30 milionów widzów.

92 gala rozdania Oscarów odbędzie się w niedzielę, 9 lutego. 

Komentarze
  • Niedobry piotruś
    24 stycznia, 18:14

    Pewnie nie mogą znaleźć prowadzącego afroamerykana czującego się kobietą, będącego równocześnie gejem żydem i muzułmaninem. Każda inna osoba byłaby krytykowana. Może w przyszłym roku im się to uda jak nas wszystkich ten wirus z chin nie pozbawi ,,przyjemnośći'' życia w tym całym cyrku.

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 26.02.2020
GBP 5.125 złEUR 4.309 złUSD 3.957 złCHF 4.062 zł

Sport


Reklama