Menu

Film "365 dni" zmiażdżony przez krytyków!

Film "365 dni" zmiażdżony przez krytyków!
Długo wyczekiwana produkcja będąca adaptacją książki o tym samym tytule nie spotkała się z uznaniem krytyków. (Fot. Facebook/Bianka Lipińska)
Blanka Lipińska odniosła się do krytyki, z którą spotkała się ekranizacja jej erotycznej powieści '365 dni'. 'Nie robiliśmy tego filmu dla krytyków' - stwierdza autorka i rozpoczyna pracę nad drugą częścią filmu.

Długo oczekiwany film "365 dni" tak, jak się spodziewano, wywołał skrajne opinie wśród polskiej widowni. Krytycy są bardziej jednogłośni: zarzucają twórcom nudę i kiczowatość, a odtwórcom głównych ról brak chemii i wiarygodności.

Do tych zarzutów odniosła się w relacji na Instagramie Blanka Lipińska. "Nie robiliśmy tego filmu dla krytyków. Kto to jest krytyk? Wiecie, krytyk to jest ktoś, kto zna się na danej dziedzinie. Z tego, co wiem, w Polsce nie mamy dobrobytu filmów erotycznych, więc jak ktoś jest specjalistą od erotyki, to ja chciałabym wiedzieć, kto to, bo zdanie takiego człowieka, by się dla mnie liczyło. Kimże są krytycy w odniesieniu do milionów fanów?" – wyznała pisarka.

Lipińska dodała, że nie ma jeszcze informacji o tym, ile osób obejrzało film w premierowy weekend.

Serwis boxoffice–bozg.pl szacuje jednak, że film zanotował najlepsze jak dotąd otwarcie 2020 roku w Polsce i zebrał ponad półmilionową widownię (560 tys. widzów).

Lipińska w relacji na Instagramie zdradziła również fanom, że w poniedziałek wchodzi na plan kolejnej produkcji filmowej. Tym razem będzie to ekranizacja drugiej części książki – "Ten jeden dzień", która ma trafić do kin w lutym 2021 roku.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz

Waluty


Kurs NBP z dnia 27.02.2020
GBP 5.085 złEUR 4.310 złUSD 3.941 złCHF 4.055 zł

Sport