Menu

Emily Ratajkowski opowiada o swojej ciąży i powiększonych ustach...

Emily Ratajkowski opowiada o swojej ciąży i powiększonych ustach...
Emily ze swoim mężem, aktorem Sebastianem Bear-McClardem. (Fot. PAP/EPA)
Amerykańska modelka i aktorka, która jest w siódmym miesiącu ciąży, regularnie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia, na których śmiało eksponuje swój ciążowy brzuch. Tym razem to nie brzuch, a powiększone usta przykuły uwagę jej fanów...
Reklama

Od kiedy Emily Ratajkowski dowiedziała się, że powita na świecie swoje pierwsze dziecko, regularnie dzieli się w mediach społecznościowych informacjami o swoim samopoczuciu i zdjęciami, na których śmiało eksponuje swój ciążowy brzuch. Niedawno modelka w zamieszczonej na Instagramie relacji wideo postanowiła odpowiedzieć na najbardziej nurtujące jej obserwatorów pytania. A wiele z nich dotyczyło nie tylko ciąży, ale i rzekomych zabiegów powiększania ust, jakim poddać się miała w ostatnim czasie gwiazda "Zaginionej dziewczyny".

Ratajkowski kategorycznie zaprzeczyła, że kiedykolwiek powiększała usta za pomocą zastrzyków z wypełniaczami. I podkreśliła, że nie ma zamiaru oceniać kobiet, które poddają się tego rodzaju zabiegom. Modelka tłumaczyła fanom, że w jej stanie skorzystanie z usług medycyny estetycznej byłoby zwyczajnie niemożliwe. "Pamiętajcie, że nikt nie da ciężarnej kobiecie zastrzyku z wypełniaczem! Podczas ciąży objętość krwi w organizmie może wzrosnąć nawet o 50 proc. To dlatego twarz i usta mogą wydawać się nieco opuchnięte. Myślę, że z tego może wynikać zmiana mojego wyglądu, którą zauważyliście" – wyjaśniła spokojnie przyszła mama.

Należąca do grona najbardziej wpływowych gwiazd mediów społecznościowych modelka opowiedziała również o tym, jak odbiera zachodzące w jej ciele zmiany. "Te miesiące minęły mi niesamowicie szybko. Dziwnym było obserwowanie, jak dynamicznie zmienia się mój wygląd, ale muszę przyznać, że znacznie bardziej cenię teraz swoje ciało za to, do czego jest zdolne, czego może dokonać. To jest naprawdę piękne" – wyznała Ratajkowski, którą na Instagramie obserwuje obecnie rekordowe 27 milionów użytkowników.

Gwiazda zapowiedziała przy tym, że nie ma zamiaru rezygnować z dzielenia się z fanami intymnymi szczegółami ze swojego życia. "Będę celebrować tutaj te zmiany tak często, jak tylko będę miała na to ochotę" – podkreśliła. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 25.02.2021
GBP 5.237 złEUR 4.514 złUSD 3.694 złCHF 4.077 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama