Menu

Doda wystawiła na sprzedaż jedno ze swoich mieszkań. Chce za nie 1,5 miliona zł

Doda wystawiła na sprzedaż jedno ze swoich mieszkań. Chce za nie 1,5 miliona zł
Doda nie narzeka na brak popularności i środków finansowych. (Fot. PAP)
Turkusowe ściany, złote lustra, cegła i drewno. Tak ekstrawagancko urządzony jest apartament popularnej wokalistki, który został wystawiony na sprzedaż. 'Nie jest to dla każdego opcja'- ostrzega wokalistka. Cena też nie dla każdego. Żeby kupić to lokum, trzeba wydać 1,5 miliona zł.
Reklama

Oferowany apartment to jedna z kilku nieruchomości należących do Dody, która równie dobrze jak na scenie radzi sobie w biznesie. Większość swoich mieszkań gwiazda wynajmuje, to postanowiła jednak sprzedać.

"Kochani, jestem właśnie w swoim mieszkaniu, jednym z… i mam dla was super wiadomość. Mianowicie wystawiam je do sprzedaży. Jak widać, jest bardzo kolorowe i artystyczne, więc jakby nie patrzeć nie jest to dla każdego opcja, ale zachęcam" - ogłosiła Doda w relacji, którą zamieściła w poniedziałek na Instagramie.

Gwiazda pochwaliła się także wnętrzem, które rzeczywiście jest bardzo eklektyczne. Są tu i turkusowe ściany i czerwone meble, i cegła, i kryształowy żyrandol. Znalazło się nawet miejsce dla… śmigła od samolotu. Jednym z największych atutów, oprócz metrażu, jest z pewnością widok z okien. "Widok na Manhattan Warszawy, jest w samiusieńkim centrum, więc wszędzie rzut kamieniem"- zachęca artystka.

Za 135–metrowe gniazdko Dody na Górnym Mokotowie trzeba zapłacić 1,5 miliona zł. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 06.08.2020
GBP 4.901 złEUR 4.410 złUSD 3.724 złCHF 4.100 zł

Sport


Sport

Reklama