Menu

Denise Richards w oryginalny sposób radzi sobie z lękiem

Denise Richards w oryginalny sposób radzi sobie z lękiem
Denise z mężem Aaronem. (Fot. Getty Images)
Aktorka wyjawiła, w jaki sposób opanowuje ataki paniki wywołane pandemią koronawirusa. Gdy pojawia się strach, nabiera powietrza i... gwiżdże w bardzo niezwykły gwizdek.
Reklama

Aktorka od czasu ogłoszenia pandemii nie rozstaje się z "gwizdkiem miłości". "Lovetuner to gwizdek, który wydaje dźwięk o częstotliwości 528 Hz. Określa się ją jako częstotliwość miłości. (…) Wiem, że to może wydawać się dziwne, ale jeśli tego spróbujesz, natychmiast zmieni się twoje samopoczucie" – wyjaśniła portalowi The Strategist.

To narzędzie działa na nią bardzo uspokajająco. Korzystanie z gwizdka określa jako "medytację na skróty". Być może z tym wynalazkiem zapoznał ją mąż, Aaron Phypers, który prowadzi ośrodek medycyny alternatywnej w Malibu.

Częstotliwości 528 Hz w starożytności używali kapłani do uzyskania jedności z Bogiem. Emitują ją np. gongi i misy tybetańskie. Wibracja 528 Hz była nawet zastosowana do oczyszczenia zatrutej wody w Zatoce Meksykańskiej po wycieku ropy. Ta i inne dobroczynne częstotliwości, znane jako muzyka solfeżowa, zostały opisane w książce dr. Leonarda Horowitza "Healing Codes for the Biological Apocalypse".

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 25.05.2020
GBP 5.046 złEUR 4.511 złUSD 4.143 złCHF 4.260 zł

Sport


Sport

Reklama