Menu

Demi Lovato zdradza, że miała trzy udary i atak serca

Demi Lovato zdradza, że miała trzy udary i atak serca
Piosenkarka nie ma jeszcze 30 lat, a przeżycia jak 60-latka... (Fot. PAP/EPA)
Zaledwie 28-letnia artystka była bliska śmierci. Miała trzy udary i atak serca. A wszystko to przez przedawkowanie narkotyków. Demi Lovato opowiedziała o tym, po raz pierwszy w nowym dokumencie. Ujawniła, że w 2018 roku mogła umrzeć.
Reklama

"Zawsze otwarcie mówiłam o swojej walce z uzależnieniami. Ta choroba nie jest czymś co znika z czasem. To coś, co muszę dalej przezwyciężyć" – to fragment oświadczenia, które Demi Lovato opublikowała na swoim Instagramie w 2018 roku, po tym, jak została znaleziona nieprzytomna w swoim domu w Los Angeles.

W zwiastunie do nowego serialu dokumentalnego wyemitowanego na YouTube, "Dancing With The Devil", artystka wraca do tamtych wydarzeń, zdradzając kulisy tego, co się działo.

"Miałam trzy udary i zawał serca. Lekarze powiedzieli, że mam pięć, może dziesięć minut życia" – wspomina. W rozmowie z Associated Press, piosenkarka powiedziała, że przedawkowanie pozostawiło trwałe "uszkodzenia mózgu". Dodając: "do dziś odczuwam skutki tego stanu".

Przez całą swoją karierę artystka bardzo otwarcie mówi o swoich zmaganiach z uzależnieniem i zaburzeniami odżywiania. Wiele z tych zmagań znajduje ujście w jej muzyce. W piosence wydanej w 2018 roku, "Sober" Lovato ujawnia, że jej walka z uzależnieniem zaczyna się od nowa, po tym, jak złamała sześć lat życia w trzeźwości.

W filmie dokumentalnym opublikowanym na YouTube "Simply Complicated", wydanym w październiku ubiegłego roku, Lovato ujawniła, że zaczęła zażywać narkotyki, kiedy po raz pierwszy spróbowała kokainy w wieku 17 lat. 

Komentarze
  • Boryslaw Pupka
    21 lutego, 13:53

    Typowa, "nowoczesna", "swiatla", nie z "zasciankowej" Polski, wyzwolona od patriarchatu ;DDDD lewaczka Julka. A tak poza tym, to njus ze hej. I co tam u Kardaszianow, bo juz z 15 minut nic nie bylo o nich w angielskich brukowcach?

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 05.03.2021
GBP 5.306 złEUR 4.579 złUSD 3.839 złCHF 4.131 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama