Menu

David Beckham wciąż ma bilet, na którym Victoria zapisała mu swój numer telefonu

David Beckham wciąż ma bilet, na którym Victoria zapisała mu swój numer telefonu
W ich związku nie brakowało trudnych chwil, ale wciąż tworzą zgrany duet. (Fot. Getty Images)
Oto prawdziwy romantyk. David Beckham wyznał w programie telewizyjnym Jimmy'ego Fallona, że do dziś przechowuje bilet kolejowy, na którym 23 lata temu jego przyszła żona, Victoria Adams, zapisała mu swój numer telefonu.
Reklama

David i Victoria poznali się w 1997 roku w Manchesterze. To ona była wówczas większą gwiazdą – święciła triumfy z zespołem Spice Girls. On był dobrze zapowiadającym się piłkarzem najlepszej piłkarskiej drużyny w Anglii, Manchesteru United. Ich drogi przecięły się po meczu Czerwonych Diabłów.

Gdy David zobaczył, że Victoria jest już po kilku drinkach, uznał, że to dobry moment, by do niej zagaić i poprosić ją o numer telefonu. Rozmawiali przez około godzinę. "Tego dnia jechała pociągiem, dlatego swój numer zapisała mi na bilecie. Wciąż go mam” – wyznał Beckham podczas jednego z ostatnich wywiadów.

Poznali się w 1997 roku w Manchesterze... (Fot. Getty Images)

Dwa lata później David i Victoria wzięli ślub w XV-wiecznym zamku Luttrellstown w Irlandii. Doczekali się trzech synów i córki.

Beckham przyznał się też do tego, że jego pasją są klocki Lego. Zaczął się nimi bawić jako dziecko i wciąż czerpie przyjemność z ich układania. Potrafi do późnych godzin nocnych siedzieć nad różnymi konstrukcjami...

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 07.04.2020
GBP 5.144 złEUR 4.534 złUSD 4.172 złCHF 4.288 zł

Sport


Reklama