Menu

Christina Ricci po raz drugi wyszła za mąż

Christina Ricci po raz drugi wyszła za mąż
Christina Ricci układa sobie życie na nowo. (Fot. John Sciulli/Getty Images for Neuro Brands)
Minęły zaledwie dwa miesiące od dnia, kiedy to 41-letnia aktorka ogłosiła w mediach społecznościowych, że spodziewa się dziecka. Nieposiadającym się z radości ojcem okazał się znany stylista fryzur, Mark Hampton. W sobotę zaś para uczyniła swój związek formalnym, nie zapominając o poinformowaniu fanów o zawarciu małżeństwa.
Reklama

Pod instagramowym postem gwiazdy słynącej z grania niekonwencjonalnych postaci o mrocznym nieco charakterze fani prześcigają się w składaniu gratulacji. To już drugie małżeństwo aktorki.

Pierwszy związek Christiny Ricci z operatorem kamery, Jamesem Heerdegenem rozpoczął się w 2013 roku i zakończył się złożeniem przez nią dokumentów rozwodowych w 2020 roku. I choć oficjalnym powodem podanym przez gwiazdę były "niemożliwe do pogodzenia różnice charakteru" to serwis "TMZ" zasugerował, że przyczyna była poważniejsza. Podał informację, że w rezydencji w Los Angeles doszło do przemocy. Christina Ricci miała nawet powiedzieć, że były mąż podczas kłótni na nią pluł. Pojawiały się również sugestie, że w małżeństwie tym tylko aktorka pracowała. Eksmąż - rzekomo - nie miał wówczas żadnych dochodów. Oficjalnie nigdy jednak nie potwierdziła tego ani Ricci, ani Heerdegen. Rozwód został ogłoszony w kwietniu 2021 roku. Opiekę nad jednym dzieckiem, 7-letnim synem, Freddiem, sprawują wspólnie.

Popularna aktorka i stylista fryzur pobrali się dwa miesiące po tym, jak ogłosili światu, że spodziewają się swojego pierwszego wspólnego dziecka. (Fot. Instagram/@riccigrams)

Drugi związek był przez aktorkę i jej aktualnego męża przez długi czas ukrywany. Swój początek miał mieć podczas wspólnej pracy przy sesji zdjęciowej dla jednego z kobiecych magazynów. Informacja o tym, że gwiazda spodziewa się drugiego dziecka, pojawiła się w sierpniu. Kameralny ślub odbył się zaś 9 października.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 20.10.2021
GBP 5.4327 złEUR 4.5841 złUSD 3.9428 złCHF 4.2637 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama