Menu

Chrissy Teigen postanowiła usunąć implanty piersi

Chrissy Teigen postanowiła usunąć implanty piersi
Odważna decyzja modelki wzbudziła spore zainteresowanie jej fanów. (Fot. PAP/EPA)
Popularna modelka, a prywatnie żona piosenkarza Johna Legenda, wyznała, że wkrótce pozbędzie się implantów piersi. To właśnie z powodu tego zabiegu musiała zrobić sobie test na obecność koronawirusa.
Reklama

Teigen wywołała niedawno poruszenie wśród swoich fanów, bo opublikowała na Twitterze filmik, na którym pokazała, jak robi sobie test na obecność koronawirusa. Zaniepokojonych jej stanem zdrowia wielbicieli modelka uspokoiła teraz szczerym wyjaśnieniem powodu, dla którego musiała zrobić to badanie. Okazuje się, że nie jest to związane z podejrzeniem zakażenia, ale z tym, że Teigen przygotowuje się do zabiegu usunięcia implantów piersi.

"Pozbywam się sztucznych piersi. Służyły mi przez wiele lat, ale już wystarczy. Chciałabym zapiąć sukienkę w moim rozmiarze, położyć się wygodnie na brzuchu. Spokojnie, nie martwcie się o mnie. Ciągle będę mieć piersi, ale będą się one składać tylko z samego tłuszczu. To właśnie to w pierwszej kolejności jest nazywane piersią. Zwykły kawałek tłuszczu" – napisała na Instagramie modelka.

John Legend jest mężem Chrissy, mają dwoje dzieci. (Fot. PAP/EPA)

Na zabieg powiększenia piersi Chrissy Teigen zdecydowała się w 2005 roku. Miała wtedy 20 lat. "Zrobiłam to z myślą o sesjach w strojach kąpielowych" – wyjaśniła brytyjskiemu "Glamour". Osiągnęła swój cel: pojawiła się na okładce prestiżowego magazynu "Sports Illustrated Swimsuit Issue".

Obecnie Teigen realizuje się również poza modelingiem. Wychowuje dwoje dzieci, pisze książki kulinarne i prowadzi programy telewizyjne poświęcone tej tematyce.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 07.07.2020
GBP 4.950 złEUR 4.471 złUSD 3.969 złCHF 4.203 zł

Sport


Sport

Reklama