Menu

Chloe Sevigny spodziewa się pierwszego dziecka

Chloe Sevigny spodziewa się pierwszego dziecka
Gwiazda "American Horror Story" jest w 5. miesiącu ciąży. (Fot. Getty Images)
Nominowana do Oscara 45-letnia aktorka jest w ciąży. I choć nie jest rekordzistką wśród celebrytek, które decydują się na dziecko po czterdziestce, to sama przyznaje, że jej ciąża jest nazywana 'geriatryczną'.
Reklama

Gwiazda "American Horror Story" jest w 5. miesiącu ciąży. To bedzie jej debiut w roli mamy. Jej partner Sinisa Mackovic, dyrektor jednej z galerii w Nowym Jorku, z którym spotyka się od roku, też nie ma doświadczenia w wychowywaniu dzieci, bo zostanie ojcem po raz pierwszy.

Spekulacje o tym, że Chloe jest w ciąży trwają od początku stycznia, gdy gwiazda podczas spotkania z dziennikarzami odmówiła wina. Zapytana wprost, czy spodziewa się dziecka, stwierdziła, że nie będzie komentować w mediach życia osobistego. Ale plotki nie ucichły, tym bardziej, że niedługo później Sevigny i Mackovic zostali przyłapani na czułościach podczas spaceru po ulicach Nowego Jorku.

Jeszcze do niedawna Chloe Sevigny pracowała na planie serialu Netflixa. Ukrywała jednak rosnący brzuch, dobierając odpowiednią garderobę. Do momentu, aż przestało być to możliwe. Wciąż za to ukrywana jest płeć dziecka.

Aktorka nie jest rekordzistką. Janet Jackson urodziła pierwsze dziecko w wieku 50 lat. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 18.09.2020
GBP 4.881 złEUR 4.457 złUSD 3.759 złCHF 4.138 zł

Sport


Sport

Reklama