Menu

Charlize Theron zarzuca Stevenowi Seagalowi "chamskie zachowanie"...

Charlize Theron zarzuca Stevenowi Seagalowi "chamskie zachowanie"...
Gwiazda była niezwykle szczera, jeśli chodzi o opinię na temat Seagala... (Fot. PAP/EPA)
Australijska aktorka w swoim ostatnim wywiadzie w krótkich i mocnych słowach skrytykowała Stevena Seagala. Nie oskarżyła go, jak kilka innych osób, o molestowanie seksualne, ale stwierdziła, że będzie mówić o nim 'w jak najgorszy sposób, dlatego, że jest niemiły wobec kobiet...
Reklama

Na początku lipca na Netliksie zadebiutuje nowy film z udziałem Charlize Theron "The Old Guard". W ramach promocji tej pełnej akcji i scen walki produkcji aktorka pojawiła się w audycji dziennikarza radiowego Howarda Sterna. Prezenter zapytał ją, jak przygotowuje się do scen bijatyk i pojedynków.

"Całą noc oglądam na internecie sceny walki. Za każdym razem trafiam na dziwny filmik ze Stevenem Seagalem (chodzi o turniej pokazowy aikido – przyp. red.). Filmik został nagrany w Japonii, a on w nim walczy, a tak naprawdę, tylko udaje" - odpowiedziała Theron. A potem dodała, co myśli o samym Seagalu. "On ma niesamowitą nadwagę. Ledwo może walczyć. Potrafi tylko popychać swoich przeciwników. Nie mam problemu, by mówić o nim w jak najgorszy sposób, dlatego, że jest niemiły wobec kobiet. Niech spier…" – stwierdziła aktorka.

Czy reputacja Stevena Seagala ucierpi?... (Fot. PAP/EPA)

Choć nie doprecyzowała, o jakie konkretnie zachowania Seagala chodzi, można się tego domyślić. Na przestrzeni lat gwiazdor kina akcji był wielokrotnie oskarżany o molestowanie seksualne.

"Mój ostatni etap przesłuchania do filmu Stevena Seagala odbył się w jego biurze. Powiedział mi, jak ważne jest, żeby była chemia także poza planem filmowym, po czym rozpiął swoje skórzane spodnie. Uciekłam stamtąd i zadzwoniłam do mojego agenta" – relacjonowała na Twitterze aktorka Portia de Rossi w 2017 roku.

W 2018 r., na fali akcji #MeToo, napaść seksualną zarzuciły Seagalowi dwie kobiety, ale sprawy umorzono. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 08.07.2020
GBP 4.970 złEUR 4.474 złUSD 3.967 złCHF 4.212 zł

Sport


Sport

Reklama