Menu

Caitlyn Jenner zachwyca się byłą żoną: "Niesamowicie silna i błyskotliwa"

Caitlyn Jenner zachwyca się byłą żoną: "Niesamowicie silna i błyskotliwa"
Caitlyn w wieku 64 lat przyznała publicznie, iż jest osobą transpłciową. (Fot. PAP/EPA)
Znana amerykańska celebrytka wróciła wspomnieniami do początków znajomości ze swoją byłą żoną, Kris Jenner. Caitlyn wyznała, że bardzo szybka uległa fascynacji wyrazistą osobowością matki Kim Kardashian. 'Zawsze lubiłam silne, niezależne kobiety. A ona była niesamowicie silna, elegancka, błyskotliwa' – chwali niegdysiejszą partnerkę gwiazda.
Reklama

Historia miłosna Caitlyn i Kris Jenner sięga początków lat 90. minionego wieku. Caitlyn, która w wieku 64 lat przyznała publicznie, iż jest osobą transpłciową i wkrótce po tym rozpoczęła proces tranzycji, znana była wówczas jako odnoszący sukcesy lekkoatleta Bruce Jenner, który zdobył tytuł mistrza olimpijskiego w wieloboju na igrzyskach w Montrealu w 1976 roku. Jak przyznała w najnowszym wywiadzie gwiazda, bardzo szybko obdarzyła uczuciem swoją byłą już żonę, niemal natychmiast ulegając fascynacji jej charyzmą i wyrazistą osobowością.

"Od początku wydawała mi się wyjątkowa. Miała świetne wyczucie stylu. Zawsze lubiłam silne, niezależne kobiety, stawiałam je na piedestale. A ona była niesamowicie silna, elegancka, błyskotliwa. A jednocześnie była zupełnie inna niż mogłoby się wydawać. Mieszkała w Beverly Hills, ja stamtąd nie pochodzę. Kiedy się poznaliśmy, była w trakcie rozwodu. Świetnie się rozumieliśmy, natychmiast stałyśmy się sobie bardzo bliskie" - wyjaśniła Jenner goszcząc w podcaście "The Skinny Confidential Him & Her Podcast".

Kris (na zdj.) została managerką swojego ukochanego, zdobywając dla niego role w filmach i serialach. (Fot. PAP/EPA)

Caitlyn zdradziła również, że to właśnie była żona zmotywowała ją do powrotu do pracy po kilkuletniej przerwie od udziału w zawodach sportowych. "Spędzałam wtedy czas głównie w wynajmowanym domu w Malibu, nie mając zbytniej motywacji do działania. Wcześniej dużo przemawiałam publicznie. Od moich pierwszych igrzysk olimpijskich w 1972 roku regularnie wygłaszałam motywacyjne przemówienia. Kris i ja dużo o tym rozmawiałyśmy. Powiedziała mi pewnego razu, że od tego zaczniemy, że mi pomoże do tego wrócić" - wyznała Jenner.

Kris została managerką swojego ukochanego, zdobywając dla niego role w filmach i serialach. Bruce pojawił się na ekranie m.in. u boku Krisa Kristoffersona i Martina Sheena w dramacie "Intencje" oraz w komedii "Wojna na grzebienie", w której główne role zagrali Drew Carey i David Hasselhoff. Później na rynku zadebiutowała seria kaset wideo z ćwiczeniami i wykładami motywacyjnymi utytułowanego sportowca. Największy rozgłos całej rodzinie przyniosły występy w kultowym już reality show "Z kamerą u Kardashianów". Para była małżeństwem przez ponad dwie dekady, doczekała się dwóch sławnych obecnie córek - Kendall i Kylie. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 05.03.2021
GBP 5.306 złEUR 4.579 złUSD 3.839 złCHF 4.131 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama