Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Córka Aleca Baldwina i Kim Basinger wyznała, że bardzo źle znosi ciążę

Córka Aleca Baldwina i Kim Basinger wyznała, że bardzo źle znosi ciążę
Na zdjęciu: Alec Baldwin i jego córka Ireland. (Fot. PAP/EPA)
31 grudnia Ireland Baldwin ogłosiła na Instagramie, że spodziewa się pierwszego dziecka. 27-letnia córka hollywoodzkich aktorów postanowiła właśnie udzielić fanom informacji na temat swojego zdrowia i samopoczucia. Okazuje się, że dla modelki stan błogosławiony jest w istocie koszmarem.
Reklama
Reklama

Jesienią zeszłego roku Alec Baldwin i jego żona Hilaria powitali na świecie siódme dziecko. Wkrótce potem okazało się, że najstarsza córka hollywoodzkiego gwiazdora z jego poprzedniego małżeństwa z Kim Basinger zakłada własną rodzinę. Ireland Baldwin i jej życiowy partner, muzyk André Allen Anjos występujący pod pseudonimem RAC, oczekują przyjścia na świat pierwszego potomka.

Radosną nowiną 27-letnia modelka i aktorka podzieliła się z odbiorcami w Sylwestra, publikując na Instagramie zdjęcie USG, które opatrzyła noworocznymi życzeniami. Na początku stycznia ogłosiła zaś, że spodziewa się córki.

Baldwin postanowiła teraz poinformować fanów o swoim obecnym samopoczuciu. Jak sama przyznała, ciąża mocno daje jej się we znaki. W obszernym instagramowym poście Ireland drobiazgowo opisała przykre dolegliwości, które utrudniają jej normalne funkcjonowanie. I zaznaczyła, że opowiada o tym po to, by dodać innym otuchy.

"Nie piszę tego, by zyskać współczucie. Piszę to, bo sama znalazłam pocieszenie zaglądając do nieznanych mi wcześniej zakamarków mediów społecznościowych w tym szczególnym czasie w moim życiu. Dzielę się tym z nadzieją, że ktoś czytając to, poczuje się mniej samotny" – zaczęła swój wpis Baldwin.

Aktorka i modelka podkreśliła, że zdecydowała się zamieścić wpis będący przeciwwagą dla publikowanych przez influencerki treści, które ukazują podkoloryzowany, a co za tym idzie nierealistyczny obraz ciąży.

"Nie spodziewałam się, że ciąża tak negatywnie wpłynie na moje ciało i umysł. Jako ktoś, kto na co dzień zmaga się z ekstremalnym lękiem o swoje zdrowie, mam ogromny problem z zaakceptowaniem tych wszystkich zmian. Wiem, że moje doświadczenia są podobne do doświadczeń wielu innych kobiet, ale to jest k**** walka.Wszyscy oczekują od ciebie, że będziesz emanować ciążowym blaskiem, że będziesz ciągle rozanielona. To tak nie wygląda. Jestem goblinem. Trollem. Zrzędą" – wyjawiła. I dodała, że wymiotuje średnio "sześć razy dziennie".

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 03.02.2023
GBP 5.2571 złEUR 4.6920 złUSD 4.2928 złCHF 4.7023 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama