Menu

Britney Spears bierze udział w internetowym wyzwaniu, by pomagać potrzebującym

Britney Spears bierze udział w internetowym wyzwaniu, by pomagać potrzebującym
Brawa dla Britney! (Fot. Getty Images)
Wynikająca z pandemii izolacja spowodowała, że wielu ludzi ma obecnie problemy z zapewnieniem sobie i swoim rodzinom niezbędnych artykułów spożywczych oraz higienicznych. Britney Spears postanowiła wziąć udział w internetowym wyzwaniu, by im pomóc. I zachęciła innych do podobnych działań.
Reklama

Panika związana z pandemią koronawirusa doprowadziła do tego, że mieszkańcy wielu krajów przypuścili szturm na supermarkety, by zrobić zapasy na najbliższe dni, tygodnie, a niekiedy i miesiące. Wiele osób pozostało więc bez niezbędnych artykułów spożywczych i higienicznych. Zalecenia dotyczące ograniczenia kontaktów z innymi ludźmi oraz pozostania w domach dodatkowo utrudniają sytuację – zwłaszcza tych, którzy są samotni i nie mają możliwości poproszenia kogokolwiek o zrobienie niezbędnych zakupów. Na ratunek postanowiła pospieszyć im Britney Spears.

Gwiazda ogłosiła, że w tym celu wzięła udział w popularnym ostatnimi czasy #DoYourPartChallenge, do którego zachęciła ją jej młodsza siostra, Jamie Lynn Spears. To instagramowe wyzwanie polega na tym, że każdy, kto znajduje się obecnie w kryzysowym położeniu, może zwrócić się o pomoc do biorącej w nim udział osoby i w wiadomości prywatnej opisać, jakich produktów mu brakuje. Mogą to być różnego rodzaju artykuły spożywcze albo higieniczne. Ten, kto podejmuje się wykonania zadania, wybiera trzech pomocników, a następnie nominuje kolejne trzy osoby do wzięcia z niej przykładu.

"Nasz świat przeżywa obecnie ciężkie chwile, a ja zostałam właśnie wyznaczona przez moją siostrę do tego, by nieść pomoc innym ludziom. Niezależnie do tego, czy chodzi o jedzenie, pieluchy czy jakikolwiek inny produkt – jeśli jesteś w potrzebie, napisz do mnie, a pomogę ci” – wyjaśniła Spears w filmie udostępnionym przez siebie na Instagramie. I dodała, że do udziału w wyzwaniu nominuje swojego partnera Sama Asghari, Willa Smitha oraz Kate Hudson.

Britney nominowała Kate Hudson. (Fot. Getty Images)

Pomysł piosenkarki spotkał się z entuzjastycznymi reakcjami fanów. Jedna z użytkowniczek nazwała Spears "królową filantropów”, inna dodała z zachwytem: "O Mój Boże, to takie wspaniałe!”. Wideo artystki skomentował także Asghari, który nie krył ekscytacji. "To cudowne, zacznijmy działać!” – napisał.

Nominowana do wzięcia udziału w wyzwaniu Hudson kilka dni wcześniej opublikowała w swoich mediach społecznościowych post, w którym podziękowała pracownikom służby zdrowia. "Kochamy was i doceniamy to, co dla nas robicie!” – wyznała aktorka.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 08.04.2020
GBP 5.143 złEUR 4.536 złUSD 4.180 złCHF 4.299 zł

Sport


Reklama