Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Arnold Schwarzenegger opowiedział o znajomości z Brucem Willisem

Arnold Schwarzenegger opowiedział o znajomości z Brucem Willisem
Dla Arniego gwiazdor "Szklanej pułapki" już zawsze będzie nie tylko wspaniałym aktorem, ale przede wszystkim życzliwym człowiekiem. (Fot. PAP/EPA)
Arnold Schwarzenegger jest ostatnio często obecny w mediach z popodu promocji swojego serialu 'FUBAR' dostępnego na platformie Netflix. W najnowszym wywiadzie aktor wspominał jednak nie tylko pracę na planie tej produkcji, ale też współpracę z Brucem Willisem, który zakończył karierę z powodu poważnej choroby.
Reklama
Reklama

"Uważam, że jest fantastyczny. Przez lata był ogromną gwiazdą. I myślę, że już zawsze będzie pamiętany jako wielka, ogromna wręcz gwiazda, ale też jako życzliwy człowiek. Całkowicie rozumiem, że z powodów zdrowotnych musiał odejść na aktorską emeryturę. Ale my w pewnym sensie nigdy nie odchodzimy na emeryturę. Bohaterowie kina akcji przeładowują broń" – oznajmił Schwarzenegger w rozmowie z portalem Cinema Blend.

Schwarzeneggera i Willisa w przeszłości łączyły nie tylko projekty filmowe, ale też biznesowe. Obaj wspólnie z Sylvestrem Stallone byli współwłaścicielami globalnej sieci restauracji Planet Hollywood na początku jej istnienia. Na dużym ekranie spotkali się przy okazji serii "Niezniszczalni", jednak były to zaledwie występy gościnne. W drugiej części tego cyklu można było ich podziwiać razem w jednej efektownej scenie akcji.

W marcu tego roku Bruce Willis świętował 68. urodziny. Spędził je w towarzystwie najbliższych: żony Emmy Heming Willis, byłej żony Demi Moore oraz córek z pierwszego i drugiego małżeństwa. W ubiegłym roku jego rodzina ogłosiła, że aktor kończy karierę. Powodem tej decyzji była afazja - choroba powodująca zaburzenia funkcji językowych i mowy spowodowane uszkodzeniem mózgu. Objawia się ona również problemami z pamięcią.

Arnold Schwarzenegger jest wierny swojej filozofii "przeładowywania broni". Po latach oszałamiającej kariery rozpoczętej filmem "Terminator" i klęsce kasowej kilku filmów z jego udziałem, zdecydował się na karierę polityczną.

Przez lata piastował urząd gubernatora Kalifornii. Później wrócił do aktorstwa i z mniejszym lub większym powodzeniem gra w kolejnych produkcjach do dziś. Serial "FUBAR" to jego pierwszy duży występ na małym ekranie.

W czerwcu widzowie będą mogli obejrzeć też trzyodcinkowy serial dokumentalny pod tytułem "Arnold". 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 22.09.2023
GBP 5.3020 złEUR 4.6069 złUSD 4.3269 złCHF 4.7752 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama