Menu

Annie Lennox sprząta po niechlujnych sąsiadach

Annie Lennox sprząta po niechlujnych sąsiadach
Annie Lennox i Dave Stewart, czyli niezapomniany duet Eurythmics. (Fot. Getty Images)
Wybitna wokalistka znana przede wszystkim z występów w duecie Eurythmics, opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać, jak zbiera śmieci podczas codziennego spaceru. Podzieliła się też informacją o tym, co jej sąsiedzi wyrzucają na pobocza drogi.
Reklama

"W trakcie spacerów zbieram moim cudownym, limonkowym, błyszczącym metalicznym patyczkiem śmieci z pobocza drogi" - napisała. "Bylibyście zdumieni tym, co znajduję. Dzisiejsze skarby obejmują: pęknięty obiektyw aparatu fotograficznego, monetę, trzy piłki tenisowe, piłeczkę golfową, mnóstwo niedopałków papierosów, plastikowe torby, plastikowe kubki do kawy, plastikowe butelki, nakrętki do butelek, puszki po napojach, opakowania pizzy na wynos, papierowe ręczniki, chusteczki..."

Pierwsza skomentowała ten wpis jej starsza córka, Lola (która poszła w ślady mamy i jest piosenkarką). "To twoje najlepsze zdjęcie! Kocham Cię i dziękuję za utrzymywanie okolicy w czystości". Fani Annie Lennox docenili przede wszystkim jej odległy od gwiazdorskiego blichtru styl życia. Piszą, że również zbierają śmieci: w parkach, na licach, na plaży. Nawet woreczki z psimi kupami, które ludzie porzucają przy drodze.

Jedna z komentatorek zapytała, gdzie można kupić taki "cudowny, limonkowy, błyszczący patyczek do zbierania śmieci". Nie została jednak odesłana do konkretnej marki czy firmy. Annie Lennox odpisała, że wystarczy po prostu wpisać do wyszukiwarki internetowej hasło: "chwytak do śmieci" ("trash grabber").

Za to swojej córce, Loli, odwdzięczyła się wpisem, w którym poleca jej najnowszy, "wpadający w ucho", singiel: "Back At Wrong".

Komentarze
  • Demo_Kryt
    8 sierpnia, 21:07

    No voz, pewne nacje okreslane sa mianem porzadnych, inne brudasow. Jak widac, przyklad potwierdza regule. No i to pytanie... o limonkowy chwytak. Takia typowa angielska pretensjonalna egzaltacja corki farmera z elenentarnym skladaniem liter. Jak pisal Andersen -„krol jest nagi...”.

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 30.09.2020
GBP 4.956 złEUR 4.527 złUSD 3.866 złCHF 4.188 zł

Sport


Sport

Reklama