Menu

Adele zdradziła, że schudła już 50 kilogramów!

Adele zdradziła, że schudła już 50 kilogramów!
Taką Adele znają wszyscy... (Fot. Getty Images)
Fani brytyjskiej piosenkarki od pewnego czasu niepokoją się jej stanem zdrowia, bo - jak twierdzą - gwiazda zbyt gwałtownie chudnie. Okazuje się, że mają rację. Adel wyznała właśnie, że w ciągu kilku miesięcy straciła na wadze około 50 kilogramów.
Reklama

Powodem niepokoju fanów stały się zdjęcia Adele z wakacji na Karaibach. Po kobiecie o pełnych kształtach nie ma już śladu. 31-letnia piosenkarka jest przeraźliwie chuda, do tego wygląda na wyczerpaną, a na jej pociągłej twarzy zaczynają rysować się pierwsze zmarszczki.

Sama Adele nie daje znać po sobie, żeby czuła się niekomfortowo. Wręcz przeciwnie. „Jestem pełna energii! Czuję się doskonale i wreszcie jestem szczęśliwa” – przekonuje. Potwierdzają to kobiety, które także w tym czasie przebywały na karaibskiej wyspie Anquilla i spotkały gwiazdę w restauracji. Z ich relacji wynika, że rzeczywiście piosenkarka tryskała energią, na chwilę usiadła nawet przy ich stoliku, aby zamienić kilka słów, ale nie wyraziła zgody na wspólne zdjęcie.

Fanów gwiazdy to jednak nie przekonuje. Nie uspokoi ich także wyznanie gwiazdy, która powiedziała, że dzięki diecie i ćwiczeniom schudła już 50 kilogramów. Nie jest to zdrowe, bo dietetycy przekonują, że najlepsze i najtrwalsze efekty daje zrównoważona dieta, która powoduje utratę od 1,5 kg do 4 kg tygodniowo.

Przekroczenie tych wytycznych jest niebezpieczne z kilku powodów. Po pierwsze grozi szybkim efektem jo-jo. Po drugie może doprowadzić do niedoboru cennych minerałów i witamin, a w efekcie osłabienia całego organizmu. Po trzecie spowalnia procesy trawienne. Aż wreszcie grozi pojawieniem się rozstępów, przy jednoczesnym zwiotczeniu skóry.

Komentarze
  • Robert Wozniak
    14 stycznia, 10:39

    Jej cialo, jej zycie, jej sprawa, na Waszym miejscu bym sie nie martwil, przy takich dochodach z jej aktywow na pewno wspolpracuje z dobra farma odchudzania, gdzie jest armia dietetykow, mierz, waza i robia jej badania nawet co kilka godzin. To nie jakis Freddy z Menciesteru z dochodami £1300 na reke co postanowil biegac rano w swoich trampkach - nie obrazajac i jego oczywiscie, szacunek do czlowieka, mowie tylko ze Freddy takiej opieki nie dostanie i musi sie posilkowac swoim GP i filmikami na YT.

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 01.10.2020
GBP 4.939 złEUR 4.515 złUSD 3.851 złCHF 4.188 zł

Sport


Sport

Reklama