Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Adele boi się, że jej syn w przyszłości będzie miał do niej żal o rozwód

Adele boi się, że jej syn w przyszłości będzie miał do niej żal o rozwód
Na nowej płycie Adele znalazło się wiele utworów dotyczących jej osobistego życia - w tym piosenka o synie. (Fot. Getty Images)
Głównym motywem najnowszej płyty brytyjskiej piosenkarki jest jej rozstanie z mężem Simonem Koneckim. Od samego początku martwiła się, jak poradzi sobie z tą sytuacją jej syn Angelo, któremu poświęciła na nowej płycie piosenkę 'My Little Love'. Choć na razie chłopiec wygląda na pogodzonego z rozwodem rodziców, piosenkarka spodziewa się, że okres buntu i żalu jeszcze przed nim.
Reklama
Reklama

Od premiery nowej płyty Adele, zatytułowanej "30", minęło niewiele czasu, jednak już wiadomo, że jest ona sprzedażowym hitem. Liczba odtworzeń na YouTube i Spotify znajdujących się na niej utworów bije rekordy, album zbiera też bardzo przychylne recenzje. Od samego początku Adele zapowiadała, że teksty piosenek mają dla niej bardzo osobisty wymiar, bowiem zawarła w nich emocje związane z rozwodem, samotnym macierzyństwem i metamorfozą fizyczną oraz psychiczną, jaką przeszła w ciągu ostatnich trzech lat.

Piosenkarka podjęła decyzję o rozstaniu z Simonem Koneckim w 2019 roku, gdy ich wspólny syn Angelo miał 6 lat. O tym, jak przeżył rozstanie rodziców, oraz o tym, z jak dużym poczuciem winy mierzyła się Adele, opowiada piosenka "My Little Love". W tekst śpiewany przez piosenkarkę wplecione są nagrania, na których Angelo opowiada dziecięcym głosem, że tęskni za tatą, że nie rozumie, że czuje się samotny. Nagrania pochodzą i z czasów, gdy miał 6 lat oraz sprzed kilku miesięcy, gdy skończył 9 lat.

Utwór jest bardzo poruszający, a Adele często jest o niego pytana w wywiadach, których udziela w ramach promocji płyty. W jednym z ostatnich, gdy piosenkarka rozmawiała z Tomem Powerem, twórcą audycji radiowej i podcastu "The Q Interview", Adele wyznała, że boi się, iż jej syn nie pogodził się z rozwodem. "Prawdopodobnie przejdzie przez kolejne etapy nienawiści tego, co się stało i tej piosenki, gdy będzie nastolatkiem. Ale to była ważna część układanki, z którą próbowałam zmierzyć się w swoim życiu, więc musiałam to uwzględnić" – oznajmiła.

Niedawno piosenkarka udzieliła też wywiadu Oprah Winfrey, której powiedziała, że zrobi wszystko, aby Angelo był szczęśliwy. "Niczego od niego nie oczekuję. Nie obchodzi mnie, jaka będzie jego kariera, dopóki pasjonuje się tym, co robi i jest szczęśliwy" - oznajmiła. Podczas rozmowy Adele ujawniła też, że myśli o tym, by w przyszłości postarać się o rodzeństwo dla syna. "Zdecydowanie jestem na to otwarta. Chciałabym mieć więcej dzieci. Jeśli nie będę ich miała, świat się nie skończy, bo mam Angelo, ale tak, myślę o tym" - wskazała.

Komentarze
  • Kasia
    29 listopada 2021, 08:23

    takiej dennej plyty dawno nie slyszalam.

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 26.01.2022
GBP 5.4958 złEUR 4.5920 złUSD 4.0684 złCHF 4.4211 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama