Menu

52. urodziny J.Lo: luksus i miłość w Saint-Tropez

52. urodziny J.Lo: luksus i miłość w Saint-Tropez
Znów zakochana i szczęśliwa - J.Lo młodnieje w oczach... (Fot. Facebook/Jennifer Lopez)
'Papużki nierozłączki', jak nieco drwiąco określił Bena Afflecka i Jennifer Lopez serwis DailyMail, celebrację urodzin artystki rozpoczęły w sobotę. Wtedy to para poleciała luksusowym odrzutowcem na południe Francji. Tam z wartego ponad 200 tysięcy dolarów odrzutowca została przetransportowana na równie luksusowy jacht o nazwie Valerie, niedaleko Saint-Tropez.
Reklama

W zachodnich mediach życzenia składane zakochanej piosenkarce przeplatają się z umiarkowanie grzecznymi dociekaniami, kto poniósł koszty tej ekstrawaganckiej wyprawy. Czy 48-letni aktor, którego wartość rynkowa wyceniana jest na 150 milionów dolarów, czy 52-letnia wokalistka warta 400 milionów dolarów? Tego ustalić się nie udało, ale kto jest właścicielem jachtu, owszem. To ukraiński miliarder Rinat Achmetow - 327. najbogatszy człowiek na świecie z majątkiem netto 7,5 mld dolarów.

Ogromny statek może pomieścić 14 gości w siedmiu kabinach. Obsługa liczy 27 osób. Zwodowany w 2011 roku jacht ma sześć pokładów i windę. Na pokładzie jest też 20-metrowy basen i jacuzzi. Wyposażona w pokładową siłownię i spektakularną jadalnię na świeżym powietrzu łódź została zaprojektowana z myślą o kultowym londyńskim hotelu Claridge. W centrum głównego pokładu i salonu są pianina Schimmel Pegasus. Na pokładzie dziobowym jest wystarczająco dużo miejsca, aby mógł wylądować śmigłowiec Airbus H30.

Jacht od zawsze był użytkowany prywatnie. Korzystający z niego goście mogli liczyć na dyskrecję i prywatność. Tym razem jednak mogło dojść do pewnej niezręczności. W tym samym miejsu bowiem, dzień wcześniej został zauważony eks Jennifer Lopez - Alex Rodriguez - bawiący się z grupą kobiet w bikini na innym jachcie. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 20.09.2021
GBP 5.3712 złEUR 4.5999 złUSD 3.9282 złCHF 4.2172 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama