Menu

Żona Roda Stewarta została policjantką w Londynie!

Żona Roda Stewarta została policjantką w Londynie!
Dzielna funkcjonariuszka ze słynnym mężem. (Fot. PAP/EPA)
Penny Lancaster, żona Roda Stewarta i matka jego dwóch synów, mogłaby wieść życie rentierki, ale zamarzyło jej się noszenie munduru. W wieku 50 lat, po ukończeniu ośmiomiesięcznego kursu, została policjantką i rozpoczęła służbę w Londynie.
Reklama

Była modelka nie jest etatową policjantką, ale wolontariuszką. Wykonuje te same obowiązki jak zatrudnieni policjanci, tyle że nie otrzymuje za to wynagrodzenia. Do podjęcia się tej roli zainspirował ją udział w brytyjskim reality show "Famous and Fighting Crime" w 2019 r. – w tym programie celebryci pomagają policjantom w ich pracy.

Lancaster pełni od niedawna służbę na ulicach Londynu. Wyposażona jest m.in. w kamizelkę kuloodporną, paralizator, pałkę i radio. Dziennik "The Sun" opublikował ostatnio na swoim portalu filmik pokazujący, jak gwiazda upomina mężczyznę za to, że oddawał mocz w miejscu publicznym. W programie "Good Morning Britain" Penny wyjawiła natomiast, że uratowała kobietę, która chciała popełnić samobójstwo na moście.

Jak na jej nowe zajęcie zareagował mąż? "Rod i dzieci trochę się denerwowali, że zostałam policjantką, bo w serwisach informacyjnych mówi się tyle o ich problemach. Ale powiedziałem im, że jest wiele kobiet, córek, sióstr i matek, które są policjantkami i służą społeczności" – wyjaśniła tygodnikowi "Hello!".

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 23.07.2021
GBP 5.3349 złEUR 4.5747 złUSD 3.8851 złCHF 4.2208 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama