Menu

​Drew Barrymore unika operacji plastycznych. Powód!?

​Drew Barrymore unika operacji plastycznych. Powód!?
"Znam siebie. Łatwo się uzależniam, więc nie chcę tego robić". (Fot. Getty Images)
Zdobywczyni Złotego Globu w nowym odcinku swojego autorskiego programu poruszyła temat chirurgicznego poprawiania urody. Gwiazda wyznała, że nie chce się poddawać takim zabiegom, bo boi się, że jako osoba mająca skłonność do wpadania w nałogi, najpewniej bardzo szybko by się od nich uzależniłaby...
Reklama

Drew Barrymore należy do grona gwiazd, którym proces starzenia nie spędza snu z powiek. Laureatka Złotego Globu preferuje naturalny wygląd, dlatego od lat konsekwentnie unika eksperymentowania z zabiegami medycyny estetycznej. Chęć zachowania naturalnego wyglądu to jednak niejedyny powód, dla którego aktorka omija szerokim łukiem gabinety chirurgów plastycznych.

Jak wyznała w nowym odcinku swojego programu "The Drew Barrymore Show", nie ma zamiaru iść pod nóż, bo zwyczajnie boi się, że na jednym zabiegu się nie skończy.

"Tym, o co bardzo na co dzień dbam i co ma dla mnie duże znaczenie, jest moja twarz. Nigdy nie ingerowałam w jej wygląd i chciałabym spróbować tego nie robić. Znam siebie. Łatwo się uzależniam, więc nie chcę tego robić. Gdybym zrobiła jeden zastrzyk, za kilka dni wyglądałabym jak Jocelyn Wildenstein" - stwierdziła żartobliwie gwiazda, odnosząc się do słynnej Amerykanki, która - chcąc upodobnić się do kota - poddała się serii operacji plastycznych i w efekcie oszpeciła swoją twarz. Obawy Barrymore nie są bezzasadne - przez lata zmagała się ona z uzależnieniem od alkoholu i kokainy. Po używki zaczęła sięgać, mając zaledwie 9 lat.

W tym samym programie aktorka dodała, że obserwując kobiety pracujące w Hollywood, które za wszelką cenę starają się zatrzymać czas, doszła do wniosku, że poddawanie się odmładzającym zabiegom jest działaniem niezwykle męczącym i - co ważniejsze - bezcelowym.

"Myślę, że moje podejście wynika z tego, że zobaczyłam na własne oczy tę ogromną presję. Patrzyłam na kobiety torturujące się w imię wiecznej młodości i określonego wyglądu i myślałam: Wy nieszczęśni ludzie!. Nigdy nie chciałam i nadal nie chcę bać się tego, co przyniesie życie i upływ czasu. Starzenie się to część ludzkiego doświadczenia. Kiedyś wpadałam w różne skrajności. Teraz jestem nudną, zdrową osobą" - zaznaczyła Barrymore. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 05.03.2021
GBP 5.306 złEUR 4.579 złUSD 3.839 złCHF 4.131 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama