Menu

Edyta Górniak opowiedziała o kryzysie, jaki przeżyła w trakcie kwarantanny

Edyta Górniak opowiedziała o kryzysie, jaki przeżyła w trakcie kwarantanny
Piosenkarka przeszła już kwarantannę... (Fot. PAP)
Wybuch pandemii koronawirusa zastał piosenkarkę w Stanach Zjednoczonych. Do Polski wróciła stamtąd w połowie marca, dlatego dwa tygodnie musiała spędzić w izolacji. Teraz, po zakończeniu kwaranntanny, wyznała, co było dla niej najtrudniejsze podczas tego okresu w samotności.
Reklama

"Policjanci, którzy odwiedzali mnie codziennie i sprawdzali, czy nie opuszczam budynku, ostatniego dnia nie przyszli. A tak na nich czekałam” - wyznała Górniak w relacji na Instagramie, którą zamieściła w środę nad ranem. "Szkoda, bo nie zdążyłam im podziękować, za to, że byli tacy mili i pytali, czy niczego mi nie potrzeba” - dodała gwiazda.

Górniak nie ukrywa, że czas całkowitej izolacji był dla niej trudny, ale starała się nie dopuszczać do siebie czarnych myśli. "Tak naprawdę duży kryzys miałam tylko w dniu urodzin Allana” - wyjaśniła piosenkarka. Jej syn, Allan Krupa, 27 marca skończył 16 lat, a Edyta ze względu na kwarantannę nie mogła z nim być tego dnia.

W trakcie izolacji miała za to dużo czasu na przemyślenia, którymi w najnowszej relacji podzieliła się ze swoimi fanami. "Zobaczcie, jak często używamy nazwy tego wirusa, jest wszędzie, mam wrażenie, że ludzie są naprawdę zaprogramowani, żeby mówić tylko o tym” - zauważyła Górniak i dodała: "Gdybyśmy zamiast nazwy tego wirusa, tak samo często używali słów miłości albo modlitwy, zobaczcie, jak inny byłby świat”.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 09.07.2020
GBP 4.991 złEUR 4.474 złUSD 3.949 złCHF 4.208 zł

Sport


Sport

Reklama