Promocje Londynek.net
to miejsce na twoją reklamę!

Płacisz jednorazowo za zamieszczenie oferty promocyjnej
Decydujesz o liczbie promocyjnych kuponów do pobrania dla użytkowników
Całkowitą kwotę za produkt czy też usługę pobierasz bezpośrednio od klienta


Oferta promocyjna:

'Oferty Promocyjne' stworzone są z myślą o firmach, które chcą zareklamować produkt lub uslugę na warunkach promocyjnych, a jednocześnie skorzystać z nowoczesnej formy reklamy przykuwającej uwagę klientów.

  • Kontrolujesz ilość kuponów zniżkowych oferowanych w promocji.
  • Sam pobierasz opłatę za produkt lub usługę od klienta w momencie sprzedaży. Londynek.net nie pobiera od klienta żadnych pieniędzy, jedynie umożliwia wydrukowanie kuponu zniżkowego uprawniającego do nabycia po cenach promocyjnych dany produkt lub usługę.
  • Produkt lub usługa zamieszczona w tym dziale musi zostać zaoferowana na warunkach promocyjnych (zniżkowych) dla użytkowników londynek.net.
  • Cena promocyjna powinna być znacząco niższa od ceny regularnej danego produktu lub usługi w celu zachęcenia użytkowników do skorzystania z oferty.
  • Twoja oferta promocyjna produktu lub usługi zostanie wyświetlona przez 1 dzień jako główna oferta 'Oferta dnia' na stronie głównej promocji oraz na stronie głównej londynek.net w zakładce 'Oferty promocyjne', a następnie w zakładce 'Więcej ofert'.
  • Oferta bazuje w dużej mierze na formie graficznej, prosimy o przygotowanie dobrych jakościowo zdjęć promocyjnych.
  • Oferty, których ceny wyjściowe są sztucznie podbijane, aby pokazać wysoki rabat ceny promocyjnej nie będą przyjmowane.
  • Zaawansowany panel administracyjny umożliwia między innymi: przegląd wydrukowanych kuponów, dostęp do statystyk popularności Twojej oferty (odsłony i kliknięcia), możliwość samodzielnego wydrukowania faktury, dostęp do listy dokonanych płatności.
14

juz od £108
za 14 dni

30

juz od £198
za 30 dni

7

juz od £59.90
za 7 dni

 
Payments powered by Pay360 by Capita: VISA, MasterCard, VISA Electron, Delta, MAESTRO

Dane dotyczące Twojej płatności są chronione.
Strona, na której będziesz mógł dokonać transakcji znajduje się na serwerze brytyjskiej firmy Pay360 by Capita. Żadna z informacji potrzebnych do dokonania płatności nie zostanie zapisana na naszym serwerze.