Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Animowane Spice Girls w kinie!

Animowane Spice Girls w kinie!
Podczas koncertów, Spice Girls wystąpią jako kwartet... (Fot. Getty Images)
Spice Girls ruszają w maju w trasę koncertową. Ale to nie koniec atrakcji dla fanów zespołu. Grupa planuje film animowany o sobie.
Reklama

"Mamy w planach dużo ekscytujących rzeczy" - zapowiada menadżer gwiazd. "Chcemy nakręcić film animowany o Spice Girls" - dodaje.

Bilety na planowane w Wielkiej Brytanii tournee Spice Girls rozeszły się bardzo szybko, w związku z czym gwiazdy dodały kolejne koncerty. Trasa rozpoczyna się w maju w Manchesterze na Etihad Stadium.

Podczas koncertów Spice Girls wystąpią jako kwartet w składzie: Melanie Brown, Melanie Chisholm, Emma Bunton oraz Geri Halliwell. Victoria Beckham zrezygnowała z występów.

Spice Girls to gwiazdy pop lat 90. XX wieku. Ich debiutancki singel "Wannabe" zdobył pierwsze miejsce list przebojów w 37 krajach i uczynił formację światowym fenomenem. Pierwszy album zespołu pt. "Spice" został sprzedany w ponad 31 milionach kopii na całym świecie, stając się najchętniej kupowanym albumem wykonywanym przez żeński zespół w historii.

Spice Girls sprzedały na całym świecie 85 milionów płyt, co czyni je najlepiej sprzedającą się żeńską grupą wszech czasów, jedną z najlepiej sprzedających się grup muzyki pop w historii oraz największym fenomenem brytyjskiej muzyki rozrywkowej od czasów The Beatles.

W listopadzie 2000 roku w sklepach pojawił się ostatni album Spice Girls zatytułowany Forever, poprzedzony podwójnym singlem "Holler"/"Let Love Lead The Way".

Ze względu na feministyczny slogan "Girl Power" zespół stał się ikoną popkultury lat 90., a przez niektórych krytyków Spice Girls nazywane są "drugą falą" muzycznej brytyjskiej inwazji. 

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 21.08.2019
GBP 4.762 złEUR 4.351 złUSD 3.921 złCHF 4.001 zł

Sport


Reklama