Menu

69-letni Richard Gere zostanie ojcem?

69-letni Richard Gere zostanie ojcem?
Gere jest ojcem 18-letniego Homera, którego matką jest Carey Lowell. (Fot. Getty Images)
Cztery miesiące po tym, jak Richard Gere wziął ślub z Alejandrą Silvą, w mediach gruchnęła wiadomość, że para spodziewa się dziecka. 69-letni Gere ma już syna z poprzedniego małżeństwa.
Reklama

Richard Gere i Hiszpanka Alejandra Silva są parą od czterech lat. W kwietniu tego roku stanęli na ślubnym kobiercu. Uroczystość odbyła się w ojczystym kraju panny młodej. O tym, że 35-letnia Alejandra spodziewa się dziecka, doniósł hiszpański dziennik „ABC”. Wcześniej madrycka redakcja jako pierwsza poinformowała o ślubie Gere’a z Silvą. Para nie odniosła się jeszcze do tych doniesień.

Zarówno on, jak i ona, mają dzieci z poprzednich małżeństw. Gere jest ojcem 18-letniego Homera, którego matką jest Carey Lowell, amerykańska aktorka i modelka znana przede wszystkim z „Licencji na zabijanie”, jednego z filmów z serii przygód Jamesa Bonda. Z kolei Alejandra ma syna Alberta z geologiem Govindem Friedlandem. Jej teść był górniczym potentatem.

Gere poznał swoją obecną żonę we włoskim kurorcie Positano, gdzie Silva prowadziła mały, luksusowy hotel. Po ślubie z Alejandrą aktor rozpływał się nad nią w brytyjskim magazynie „Hello”: „Jestem najszczęśliwszym mężczyzną na świecie. Jak mógłbym nie być. Jestem mężem pięknej kobiety, która jest inteligentna, wrażliwa, zaangażowana w pomaganie ludziom, a dodatkowo jest zabawna i cierpliwa. Jest też świetnym kucharzem i robi najlepsze sałatki na świecie! Alejandra medytuje, jest wegetarianką, wspaniałą matką, ma dotyk anioła”.

Co więcej, żona aktora, tak jak on, została buddystką i przeprowadziła się dla niego do Nowego Jorku. 

Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 09.12.2019
GBP 5.091 złEUR 4.283 złUSD 3.870 złCHF 3.909 zł

Sport


Reklama