Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

"Kobieta świadoma" już w sobotę w POSK!

Na zdj. założycielki organizacji Poles in Need: Alicja Skuza, Anna Jańczuk i Bożena Latek. (Fot. Marcin Libera)
11 marca 2017 roku w Sali Teatralnej POSK w Londynie odbędzie się niezwykłe wydarzenie
pt. Kobieta świadoma organizowane z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet przez Poles in Need UK C.I.C.
Reklama

Spotkanie jest bezpłatne (wstęp od 16. roku życia), a wszystkie darowizny i zyski zostaną przeznaczone na uruchomienie projektu przeciwdziałania przemocy domowej w rodzinie.

W programie wydarzenia, które rozpocznie się o godz. 13:00 i potrwa do 19:00, między innymi: porady stylistyczne i kosmetyczne prowadzone przez profesjonalistów w specjalnie przygotowanych komnatach metamorfoz, porady zdrowotne i zawodowe, a także stoiska z wyjątkową biżuterią i rękodziełem.

Niezwykłą atrakcją będzie również przedstawienie na scenie kobiety, która przez ostatni tydzień spotykała się z naszymi stylistkami i poddała się ich przeobrażeniom. Opowie ona o swoich doświadczeniach i pokaże, jak niewiele trzeba, aby stać się pewniejszą siebie i uwydatnić swoje najlepsze atuty.

Ponadto pomiędzy panelami dyskusyjnymi poświęconymi życiu kobiet w Wielkiej Brytanii oraz problemowi przemocy domowej, który jest tematem przewodnim wydarzenia, będzie można posłuchać świetnej muzyki. Zespół PGR – Polska Grupa Rockowa - nagrał płytę specjalnie na tą okazję i cały dochód ze sprzedaży podczas wydarzenia 11 marca postanowił przekazać na pomoc ofiarom przemocy domowej.

Część rozrywkową uświetni też występ zespołu folkowego „Tatry”.

Przez cały czas spotkania dostępna będzie loteria fantowa, gdzie do wylosowania będą między innymi warsztaty rozwoju osobistego, lekcje zumby, czy bilety na różne wydarzenia kulturalne w Londynie i upominki od głównego patrona medialnego imprezy - portalu Londynek.net. Ponadto dzięki wsparciu polskich przedsiębiorców oraz pomocy wolontariuszy organizatorzy zaoferują specjalności kuchni polskiej.

Ostatnia część spotkania, która rozpocznie się o godzinie 17:00, poświęcona zostanie przedstawieniu sylwetek niezwykłych osób z różnych pokoleń Polaków, zaangażowanych w pomoc na rzecz polskiej społeczności. Swoją obecność zapowiedzieli również przedstawiciele Konsulatu RP w Londynie.

Poles in Need UK C.I.C. (Community Interest Company) to organizacja wspierająca działania na rzecz polskiej społeczności w Wielkiej Brytanii. Jako realizator projektu Familia Centrum Pomocy Rodzinie, niesie pomoc i wsparcie polskim rodzinom w Wielkiej Brytanii, poprzez prowadzenie bezpłatnego i profesjonalnego doradztwa w języku polskim. PINUK organizuje wydarzenia mające na celu integrację polskiej społeczności w Wielkiej Brytanii oraz promowanie rozwoju osobistego i zdrowego stylu życia. Zajmuje się także szerzeniem informacji na temat możliwości zostania rodziną zastępczą w Wielkiej Brytanii.

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 14.08.2018
GBP 4.823 złEUR 4.300 złUSD 3.777 złCHF 3.803 zł

Sport


Reklama