Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Złodziej damskiej bielizny złapany na gorącym uczynku

Złodziej damskiej bielizny złapany na gorącym uczynku
Mężczyzna kradł bieliznę, która suszyła się przed domem. (Fot. Getty Images)
Złodzieja damskiej bielizny ujęto w środę nad ranem na gorącym uczynku w miejscowości Perdoehl, 80 km na wschód od Hamburga. Zgromadzone dowody wskazują, że jest seryjnym sprawcą.
Reklama

43-latek został zaskoczony przez mieszkańców, którzy obudzili się, kiedy przechodził przez płot wokół wielorodzinnego domu. Okazało się, że chwilę wcześniej ukradł część suszącego się na posesji prania - damską bieliznę.

Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali mężczyznę, który - jak się okazało - jest mieszkańcem Perdoehl. W trakcie przeszukania jego domu dokonali niespodziewanego odkrycia: natrafili na siedem reklamówek wypełnionych po brzegi damską bielizną. Najprawdopodobniej był to łup z poprzednich kradzieży.

Policjanci zakładają, że złodziej od dłuższego czasu grasował w okolicy Perdoehl w Meklemburgii-Pomorzu Przednim. Nie wykluczają jednak, że działał też poza granicami kraju. Motywy postępowania mężczyzny, któremu nadano już przydomek "Fantomas z Perdoehl", na razie nie są znane.

Policjanci apelują do osób, którym w ostatnim czasie zaginęła bielizna o zgłaszanie tego na policji.

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 16.08.2019
GBP 4.771 złEUR 4.354 złUSD 3.928 złCHF 4.009 zł

Sport


Reklama