Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Zemsta białych kozaczków?

Zemsta białych kozaczków?
Hit czy kit? (Fot. Thinkstock)
Zakładać białe buty, czy nie? W Polsce od lat białe kozaki są synonimem bezguścia, złego smaku i prowincjonalnego szyku. A tu okazuje się, że znane marki mają je w swojej jesienno-zimowej ofercie. Białe kozaki mają szansę odzyskać uznanie w tym sezonie.
Reklama

Postrzegane jako ostre lub wręcz wulgarne: białe kozaczki. Ale to właśnie coś nowego w ofercie projektantów mody. A i gwiazdy też zaczęły je nosić. W białych butach widywana była Victoria Beckham, a z polskich gwiazdek - Margaret. Czy inne gwiazdy jak Kendall Jenner, Emily Ratajkowski, Bella i Gigi Hadid, Jessica Mercedes, Miroslava Duma i Charlotte Groeneveld wiedzą o nowej modzie coś więcej? Bo one też były widziane w białych butach.

Jak podaje francuski magazyn "Elle", białe kozaki, czy w ogóle białe buty, wkraczają do szaf modnych kobiet, a i oferta projektantów w tej materii jest coraz bogatsza. "Łatwiejsze w noszeniu niż ci się wydaje" - donosi magazyn. Kupisz białe, ale tylko wtedy, gdy będą to sztyblety? Takie też znajdziesz, np. w ofercie Other Stories.

Możliwe, że projektanci chcą, aby kobiety zrewidowały swoje zdanie na temat białych butów. Białe botki oferuje Alexa Chung, Alexandre Birman, Casadei, Cosmoparis, a nawet Marc Jacobs i Dr Martens. Czyli dla każdego coś miłego. Wybrać można stylowe botki na słupku albo ciężkie glany.

Jak się okazuje, białe kozaki można nosić i do spódnicy, i do spodni, np. dżinsów. Zła sława białych kozaków ma szansę minąć, gdy coraz więcej fashionistek sięgnie po takie obuwie. Kto się decyduje?

Białe kozaczki wracają do łask? (Fot. Thinkstock)

Komentarze


  • Intuicja
    14 listopada 2017, 09:18

    Białe buty u kobiet i dziewcząt tak , osobiście noszę białe buty sportowe , Pozdrawiam

  • Marina
    14 listopada 2017, 11:46

    Ohyda!!!!

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 14.08.2018
GBP 4.823 złEUR 4.300 złUSD 3.777 złCHF 3.803 zł

Sport


Reklama