Menu

Zamek Highclere znany z serialu "Downton Abbey" można rezerwować na Airbnb

Zamek Highclere znany z serialu "Downton Abbey" można rezerwować na Airbnb
Zamek zasłynął jako miejsce akcji serialu "Downton Anbbey". (Fot. Getty Images)
W ramach uświetnienia zbliżającego się wydarzenia związanego z filmem Downton Abbey zamek Highclere otworzy swoje podwoje dla dwójki gości Airbnb, którzy jako pierwsi w historii zatrzymają się w budynku.
Reklama

26 listopada dwóch fanów przenocuje w jednej z pokaźnych sypialni. Goście będą mieli dostęp na wyłączność do zamku i otaczającej go posiadłości oraz zasmakują ekstrawaganckiego, tradycyjnego obiadu w kultowej jadalni zamku Highclere.

Hrabia i hrabina Carnarvon zaproszą gości na ekskluzywny wieczór z koktajlami w salonie, po którym odbędzie się tradycyjna kolacja w zamkowej jadalni, której szczegółów doglądał będzie kamerdyner z Highclere. Po kolacji w bibliotece podana będzie kawa, a następnie goście udadzą się do jednej z głównych sypialni z łazienką i widokami na ponad 1000 akrów otaczającego budynek parku.

Przed odjazdem następnego dnia goście skosztują pysznego śniadania, po którym udadzą się na prywatną wycieczkę po posiadłości Highclere. Sam zamek ma powierzchnię 100000 stóp kwadratowych i liczy 300 pomieszczeń. Wszystkie pokoje są wystawnie wykończone i umeblowane, a każdy szczegół oddaje historię zamku Highclere. Fani będą mieli możliwość zapoznania się z kultowymi pomieszczeniami, w tym z salonem, lub zrelaksowania się w jednej z sypialni przy galerii, podążając śladami królów i królowych.

W ramach uświetnienia zbliżającego się wydarzenia związanego z filmem „Downton Abbey" rezerwacji dokonać będzie można od 1 października 2019 r. od godziny 12:00 brytyjskiego czasu letniego.

Właścicielka zamku, Lady Fiona Carnarvon zaprasza do odwiedzin. (Fot. Getty Images)

„Mieszkanie w zamku Highclere to prawdziwy przywilej i przyjemność. Z radością podzielę się tymi uczuciami przez Airbnb, dając komuś możliwość przeżycia niezapomnianego pobytu. Zamek Highclere należy do rodziny Carnarvon już od 1679 r. i cieszy się bardzo bogatą historią. Pasjonuję się historią i dziedzictwem zamku Highclere i z chęcią powitam naszych przyszłych gości” - skomentowała na Airbnb Lady Carnarvon, gospodyni posiadłości.

Zasady pobytu:

- Zwierzęta nie są akceptowane, ale na miejscu jest 9 przyjaznych psów;

- Zakaz palenia;

- Wszystkie gazety muszą być uprasowane;

- Tylko jeden kamerdyner na osobę;

- Ubiór wieczorowy na kolację obowiązkowy;

- Plotkowanie tylko w pokojach na parterze;

- Pobyt w dni tygodnia, bo przecież co to jest weekend?

Szczegóły rezerwacji:

  • Zamek Highclere znany z serialu „Downton Abbey" można zarezerwować na Airbnb na stronie airbnb.com/downtonabbey.
  • Zamek Highclere dostępny jest na jedną noc dla nie więcej niż dwójki gości 26 listopada 2019 r., a pobyt kosztuje 150 funtów. Rezerwacja możliwa będzie od 1 października 2019 r. od 12:00 brytyjskiego czasu letniego.

Zobaczcie wideo: https://mma.prnewswire.com/media/996231/Airbnb_x_Highclere_Castle.mp4

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 10.07.2020
GBP 4.994 złEUR 4.474 złUSD 3.965 złCHF 4.210 zł

Sport


Sport

Reklama