Menu

Właścicielka pudla chwali się, że jej pies to sobowtór gitarzysty zespołu Queen

Właścicielka pudla chwali się, że jej pies to sobowtór gitarzysty zespołu Queen
Czy fryzura muzyka może być pomylona z... pudlem? Hmmm... (Fot. PAP/EPA)
Nazywa się Onyx i jest… pudlem. Jego imponująca szara grzywa sprawiła, że ludzie często wskazują na jego 'zadziwiające' podobieństwo do legendy rocka, Briana Maya.
Reklama

Onyx ma dwa lata, mieszka w Lakeland na Florydzie i podobno lubi utwory skomponowane przez Maya. Tak przynajmniej twierdzi jego właścicielka, Rose Haley. "Mój współlokator mówi wręcz, że to Brian May w innym życiu" - wyznała Haley w rozmowie z brytyjskim tabloidem "Daily Mail". Wyraziła też nadzieję, że jeśli Brian May kiedykolwiek zobaczył Onyksa, pomyśli, że jest "fajnym gościem, tak jak on sam".

Może kiedyś zobaczy, choć wspomniany gwiazdor rocka ma w tej chwili na uwadze inne zwierzęta. Na jednym ze zdjęć, które ostatnio opublikował na Instagramie, trzyma w objęciach borsuka. I apeluje do narodu brytyjskiego, by odwołał rząd, który doprowadził do rzezi tych stworzeń w jego kraju. "Zmiana rządu uratuje tysiące borsuków, a ostatecznie także tysiące sztuk bydła" - napisał May. I dodał, że nie chodzi mu o jakąś rewoltę, ale o to, by ustąpiło "kilku mężczyzn u władzy, którzy zachowują się haniebnie".

Według brytyjskiego Departamentu ds. Środowiska, Rolnictwa i Rozwoju Wsi (DEFRA), borsuki winne są pladze gruźlicy wśród bydła, co jest przyczyną zgody na ich masowy odstrzał. Brian May, który od lat czynnie wspiera organizacje ekologiczne, uważa, że to zbrodnia, bo borsuki należy w pierwszej kolejności szczepić.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 22.10.2020
GBP 5.077 złEUR 4.588 złUSD 3.873 złCHF 4.271 zł

Sport


Sport

Reklama