Menu

Wkrótce nowa płyta Justina Biebera!

Wkrótce nowa płyta Justina Biebera!
Na jego płytę czekają miliony fanów. (Fot. Getty Images)
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, już wkrótce ukaże się nowa płyta Justina Biebera. Artysta opublikował na Twitterze posta: 'More music coming'.
Reklama

Wydanie nowej płyty gwiazdor pop zapowiedział już w kwietniu. Nie podał jednak ostatecznej daty. Póki co, ukazał się klip do piosenki "I Don't Care", którą Justin Bieber nagrał z Edem Sheeranem.

W kilka tygodni po premierze, teledysk obu panów obejrzało w sieci ponad 72 mln fanów. Singiel jest zapowiedzią czwartego albumu Sheerana, który ukaże się 12 lipca.

"I Don't Care" to nie pierwsza współpraca obu artystów. Rudowłosy Brytyjczyk jest współautorem tekstu przeboju "Love Yourself", z którym Bieber podbijał świat kilka lat temu. Kompozycja otrzymała dwie nominacje do Grammy i była jednym z najlepiej sprzedających się singli 2016 roku.

Najnowszy singiel okazał się świetnym, wakacyjnym kawałkiem z lekkim, wpadającym w ucho rytmem. Znalazł się już na szczycie list przebojów kilku krajów w Europie, ale też w Australii, Malezji, Kanadzie, USA i Japonii.

Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 03.07.2020
GBP 4.956 złEUR 4.467 złUSD 3.976 złCHF 4.202 zł

Sport


Sport

Reklama