Menu

Willa Ellen DeGeneres została okradziona

Willa Ellen DeGeneres została okradziona
Ellen ma teraz gorszy okres... (Fot. PAP/EPA)
Słynna amerykańska showmanka, Ellen DeGeneres i jej żona, aktorka Portia de Rossi padły ofiarą rabusiów. Złodzieje ukradli z ich domu cenną biżuterię i zegarki.
Reklama

Złodzieje obrali sobie za cel dom Ellen i Portii w kalifornijskiej miejscowości Montecito. Gwiazdy nabyły tę posiadłość w stylu balijskim w 2019 r. za 27 mln dolarów. Gdy wybuchła pandemia koronawirusa, DeGeneres właśnie tam przeniosła realizację swojego talk-show.

Kiedy w mediach pojawiła się informacja, że w domu Ellen i Portii doszło do włamania, biuro szeryfa hrabstwa Santa Barbara potwierdziło, że faktycznie miało miejsce takie zdarzenie. "Nie możemy ujawnić, jakie przedmioty skradziono, ale były wśród nich drogocenna biżuteria i zegarki" – stwierdzono w komunikacie prasowym. Nie wiadomo, czy podczas zdarzenia Ellen i Portia były w domu.

Śledczy badają, czy ten incydent nie ma związku z innymi włamaniami, do których dochodziło w domach celebrytów w okolicy Santa Barbara. Zalecają, by mieszkańcy nie publikowali w swoich mediach społecznościowych informacji o tym, że udają się na wakacje, gdyż może to przyciągnąć złodziei. Czujność zachować musi m.in. Oprah Winfrey, która również mieszka w Montecito.

Ostatnie tygodnie były trudne dla DeGeneres. Pogorszyły się wyniki oglądalności jej talk-show, co może mieć związek z tym, że w mediach zaczęły krążyć relacje jej współpracowników, którzy skarżą się na trudny charakter Ellen. Mało tego, zmarł ulubiony pies gwiazdy, Wolf.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 30.09.2020
GBP 4.956 złEUR 4.527 złUSD 3.866 złCHF 4.188 zł

Sport


Sport

Reklama