Menu

Whitney Houston znów koncertuje!

Whitney Houston znów koncertuje!
Zobaczyć koncert Whitney - choćby w formie hologramu - to jest coś! (Fot. PAP/EPA)
Ta diva należy do tych gwiazd, których występ chciałoby się przeżyć jeszcze raz. Piosenkarka pozostawiła po sobie niezwykle bogate muzyczne dziedzictwo, które za sprawą nowych technologii ożyje ponownie. Od października w Las Vegas na scenie pojawi się hologramowa postać artystki.
Reklama

Koncert będzie prezentował wirtualny wizerunek - zawierający hologramy Houston ze wszystkich etapów jej kariery - i głos piosenkarki, wspierany przez czteroosobowy zespół na żywo oraz wokalistów i tancerzy. Pomimo pytań o etykę korzystania z technologii hologramów, Pat Houston, bratowa i była agentka zmarłej piosenkarki, wielokrotnie zapewniała, że Whitney doceniłaby to wydarzenie.

"Wieczór z Whitney to dla nas kolejna szansa na ponowne przeżycie i uczczenie jej talentu. Cieszymy się, że możemy zaoferować to nowatorskie muzyczne doświadczenie fanom, którzy wspierali Whitney Houston" – zapowiedziała w 2020 roku w rozmowie z "Rolling Stone" Pat Houston.

Dyrektor generalny Base Hologram Productions, firmy, która współtworzyła to wydarzenie, Marty Tudor, przyznał "Rolling Stone", że włożono wiele wysiłku w to, aby stworzyć "gustowne" show, będące prawdziwym hołdem dla zmarłej piosenkarki.

"To skomplikowany proces, który wymaga ogromnej dyscypliny. Gdybym chciał mógłbym sprawić, by Whitney latała nad sceną, ale tego nie zrobiłem. Przede wszystkim chcemy być autentyczni, dla mnie największą zmorą jest moment, w którym zmuszasz artystę do zrobienia czegoś, czego nigdy by nie zrobił. Jeśli jednak tworzysz show, które jest autentyczne i zgodne z tym jacy byli artyści, to jest ono prawdziwym dziedzictwem" – podkreślił.

"An Evening with Whitney: The Whitney Houston Hologram Tour" w Harrah's Las Vegas rozpocznie się 26 października, koncerty zaplanowano do 30 kwietnia 2022 roku.

Komentarze
  • SA
    26 lipca, 02:31

    cale USA , na trupie najlepiej sie zarabia:)

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 20.09.2021
GBP 5.3712 złEUR 4.5999 złUSD 3.9282 złCHF 4.2172 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama