Menu

Wdowa po Robinie Williamsie kłóci się z jego dziećmi

Wdowa po Robinie Williamsie kłóci się z jego dziećmi
O co?
Reklama
Ostatnia żona aktora Robina Williamsa pozwała do sądu jego dzieci z dwóch poprzednich małżeństw o bezprawne przywłaszczenie pamiątek po zmarłym - donosi agencja AP.

Mimo iż pamiątki po aktorze zostały przez niego oficjalnie zapisane trójce jego dzieci, żona WIlliamsa - Susan Williams, z którą mieszkał aż do śmierci - zarzuca pasierbom, że przywłaszczyły sobie przedmioty, które należą również do niej. Chodzi o rzeczy z domu w Tiburon, gdzie w sierpniu 2014 r. Williams odebrał sobie życie.

"Ponieważ Robin chciał, abym dalej tu mieszkała, jest oczywistym, że nie wszystkie rzeczy po nim jego dzieci mogą sobie wziąć" - tłumaczy Susan Williams dziennikarzom po pierwszej rozprawie. Jej adwokat dodaje, że w pozwie oczekuje ona od sądu jedynie wyraźnego rozgraniczenia wśród pamiątek po zmarłym i doprecyzowania, co dzieci mogą wziąć, a czego nie.

Sprawa dotyczy drobiazgów, takich jak biżuteria czy rzeczy osobiste.
"To obrzydliwe dolewanie oliwy do ognia" - tak pozew skomentowali Zachary, Zelda i Cody, pełnoletnie już dzieci Robina Williamsa z dwóch pierwszych małżeństw.

Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 09.07.2020
GBP 4.991 złEUR 4.474 złUSD 3.949 złCHF 4.208 zł

Sport


Sport

Reklama