Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

W Japonii wynaleziono białą koszulkę, która jest odporna na plamy

W Japonii wynaleziono białą koszulkę, która jest odporna na plamy
Białe koszulki bywają bardzo problematyczne w kontakcie z jedzeniem... (Fot. Getty Images)
Dla tych, którzy mają szczególny talent do brudzenia swoich ubrań podczas jedzenia, marka Ziorich wymyśliła biały T-Shirt, z którego takie plamy znikają po przetarciu jej zwykłą wilgotną ściereczką. Kiedy będzie można ją kupić? Już po 30 sierpnia.
Reklama
Reklama

Koszulkę nazwano "Ramen T-Shirt" i – jak sama nazwa wskazuje – najlepiej sprawdza się przy konsumpcji potraw w formie zup. W tym - azjatyckiego bulionu z makaronem, który posłużył do zaprezentowania produktu na kanałach mediów społecznościowych marki Ziorich, w tym na Instagramie i YouTube (ostrzeżenie dla wrażliwych: model strasznie siorbie).

Firma swój produkt umieściła na platformie crowdfundingowej Makuake, gdzie znajduje się informacja, że koszulki nie imają się także: miso (pasta japońska, produkowana ze sfermentowanej soi) i sos sojowy, ketchup, kawa, wino "i nie tylko". Czy sprawdzi się ona w przypadku nieuważnego spożywania pomidorowej i kebaba? O tym firma, niestety, nie informuje.

Produkt trafi do sprzedaży po 30 sierpnia. Koszulka będzie wówczas kosztowała 5 500 jenów, czyli ok. 190 zł. Dla zamawiających teraz cena wynosi 4 950 jenów (ok. 170 zł).

Ze strony internetowej wynika, że japońska manufaktura specjalizuje się w wykonywaniu funkcjonalnej odzieży dla kobiet i mężczyzn. W tym ubrań, które sprytnie maskują nadmierną tuszę, zwłaszcza wystający brzuch i wałeczki tłuszczu po bokach oraz eliminują widoczne skutki pocenia się. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 26.09.2022
GBP 5.2822 złEUR 4.7566 złUSD 4.9113 złCHF 4.9846 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama